• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Koza Halı Yıkama

Adres :

Tahtakale Mah. Özgürlük Sok. No: 10 Bahçeşehir İstanbul » Başakşehir

Sektör :

Yetkili Kişi :

Abidin Sağlam

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

abidinsaglam@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (532) 267 44 40

İstanbul halı yıkama sektöründe adını bir marka haline getirmiş ve zirveye taşımış olan Koza Halı Yıkama firması olarak yıllardır siz kıymetli müşterilerimiz için hizmet vermekteyiz. Evlerimizin vazgeçilmezi olan halılarımız için düzenli ve kaliteli bir temizlik şarttır. Ailenizin, sevdiklerinizin, özellikle de çocuklarınızın sağlığı için halılarınızın hijyenik olması gerekmektedir. İçlerinde fazlaca kir ve toz barındıran ve adeta mikrop yuvası haline gelmiş halılar için çözüm Koza Halı Yıkama! Kıymetli halılarınızı türü ne olursa olsun sizlerden alıyor ve profesyonel ekibimiz ile sizler için temizliyoruz. Özel halı yıkama makinelerimiz ve kaliteli deterjanlarımız ile halılarınıza uygun temizliği gerçekleştiriyor ve halılarınızı tam vaktinde sizlere teslim ediyoruz. Halılarınızda herhangi bir solma ya da deformasyon olmadan alıyor ve gönül rahatlığı ile kullanıyorsunuz.

Siz değerli müşterilerimizin %100 memnuniyeti bizler için önceliktir. Firma olarak sizlerin sağlığı ve memnuniyeti için hizmet vermekteyiz. Yalnızca halılarınızda değil; koltuk takımlarınızda, stor perdelerinizde ve evinizde de kaliteli bir temizlik hizmetini sizlere sunuyoruz. Temizliği son derece zor olan yatak ve yorganlarınız için de temizlik hizmetimiz mevcuttur.

Evlerimizde en çok bakteri ve mikrobun yaşayabildiği yerler olan halılarımız, yataklarımız, yorganlarımız, perdelerimiz ve battaniyelerimiz için kaliteli ve hijyenik çözümümüz sizlerle! Son derece etkili ve oldukça kaliteli deterjan ve ürünlerimiz ile evlerinizden mikropları sonsuza dek uzaklaştırmaya geliyoruz! Sizler ise bu hijyenik ortamda sevdikleriniz ile güven içinde yaşayın!

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR