• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Koza Oyunevi Cafe & Organizasyon

Adres :

Mehmetçik Mahallesi Muammer Aksoy Caddesi 29/a Denizli » Merkez

Sektör :

Yetkili Kişi :

Büşra Karademir

E-Posta Adresi :

kozaoyunevi@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (531) 439 52 90

Koza Oyunevi Cafe & Organizasyon

Hizmet sektörü içerisinde sürekli kendimizi yenileyerek müşterilerimize her zaman daha kaliteli hizmet verme çabası içinde olup müşteri memnuniyetini de önemsemekteyiz.
Koza Oyunevi olarak öncül amacımız severek ve büyük bir heyecanla yaptığımız işimiz ile müşterilerimizin ihtiyaçlarına en iyi şekilde cevap verip aynı zamanda müşterilerimizin memnuniyetini sağlamaktır.
Firmamızın en değerli parçası olan siz değerli müşterilerimizin hoşnut olabilmesi için dünya standartlarında modern uygulamaları getirmekten çekinmiyoruz.
Yeniliklere açık bir şekilde performans gösteren kadromuz sayesinde en yeni teknolojiler bile oldukça kısa bir süre içerisinde hayat buluyor. Tüm bu kaliteli uygulamaları gerçekleştirirken firmamızın daha geniş bir kitleye ulaşabilmesi için çaba gösteriyoruz.
Sektöründe lider bir firma olmayı benimseyen firmamız, firmalar ve müşterilerine yenilikçi, dürüst, kaliteli hizmet vermeyi ilke edinmiştir.
Firmamızın başarılı olmasında en büyük pay siz değerli müşterilerimize aittir.
Eliz'in Oyun Cafesi olarak Denizli-Merkez de hizmet sağlamakta olupoyun evi,çoçuk oyun evi,çoçuk cafe,çoçuk cafesi,çoçuk cafeterya,kapalı alan çoçuk oyun evi,çoçuklu oyun cafe,oyun ablası,doğum günü mekanları,özel gün kutlamaları vb.hizmetlerimiz aaktif olarak devam etmektedir.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR