• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98

Kozalak Unlu Mamülleri

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Zeynel Demir

reklam logosu
  • firma fb

Müşterilerine sunduğu lezzetli gıdalarla Denizli pastane sektörünün önde gelen isimleri arasına adını yazdırmış olan firmamızda unlu mamullerden vazgeçemeyenler için çeşitli alternatifler üretiyoruz. Özel olarak seçmiş olduğumuz malzemeleri kullanarak temiz bir ortamda ve pastane ürünü hazırlamanın gerektirdiği tüm önlemleri alarak lezzetli olmasının yanı sıra hijyenik gıdalar üretmeye önem veriyor ve bu sayede müşterilerimizin güvenini ve sadakatini kazanmış olmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Faaliyet göstermeye başladığımız günden bu yana temel prensibimiz olan bu sorumlu işletme yaklaşımını ürünlerimizi sizlerle buluşturmaya devam ettiğimiz sürece sürdürmeyi bir görev biliyoruz.

Yaş pasta çeşitleri ile adını duyurmuş olan firmamızın hazır ürünleri arasından kişi sayısına uygun büyüklükte bir pasta seçerek sevdiklerinizle paylaşabileceğiniz gibi özel bir gününüz için dilediğiniz tasarımda bir pasta yaptırmayı da tercih edebilirsiniz. Doğum gününü kutlamak istediğiniz eşiniz, çocuğunuz ya da arkadaşınızın hoşuna gidecek figürlerin yer aldığı özel tasarım bir pasta ile bu özel gününü anılarında yer edecek bir mutluluk halkasına dönüştürebilirsiniz.

Nişan ve söz gibi evlilik yolundaki önemli adımlarınız için konuklarınıza lezzetli ve şık görünümlü bir pasta ikram etmek isterseniz davet ettiğiniz konuk sayısına uygun büyüklükte özel bir pasta hazırlanması için firmamızdan destek alabilirsiniz. Özel günleriniz için belirlemiş olduğunuz bir konsept mevcutsa pastanızda bu konsepti yansıtacak öğelere yer verilmesini isteyebilir ve ustalarımızın da yardımı ile her detayı düşünülmüş bir davete imza atabilirsiniz.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR