• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Kral Tost Döner Çorba & Kahvaltı Salonu

Sektör :

Yetkili Kişi :

Seyfettin Düz

Karaman fast food sektörü olarak işimizde iddialıyız. Restaurantımızda birbirinden lezzetli ürünler yer almaktadır. Bu ürünlerimizin başında tos çeşitlerimiz, çorba çeşitlerimiz ve kahvaltılarımız gelmektedir. Hazırladığımız yemeklerin tamamı özenle sizlere sunulmaktadır. Firma olarak kendimize bazı unsurları ilke etmiş bulunuyoruz. Bu ilkelerin başında müşterilerimizin memnuniyetini kazanarak yolumuzda başarılı şekilde ilerlemek geliyor.

Attığımız her adımı sağlam şekilde basmaya çalışıyoruz çünkü siz değerli müşterilerimize en kaliteli hizmeti vermek istiyoruz ve biliyoruz ki başarı kaliteden ödün vermeden gerçekleşir. Özellikle yemek sektöründe sağlık unsurunun ne kadar önemli olduğunu hepimiz biliyoruz. Bu sebeple yemeklerimizi hazırlamış olduğumuz mutfağımızda hijyene önem veriyoruz.

Mutfağımızın temizliği sürekli olarak gerçekleştiriliyor. Şeffaf çalışma ortamımız ile her zaman siz değerli müşterilerimizin denetimine açığız. Müşterilerimizin yorumları bizim için son derece önemlidir. Yorumlar bizleri olumlu yola itmektedir. Firma olarak yemek siparişi alıyoruz. Lezzetli tostlarımızdan diğer yiyeceklerimize kadar bütün ürünlerimizi sizlerin ayağınıza getiriyoruz. Toplu siparişleriniz için birkaç gün öncesinden arayarak gün ve saat vermeniz koşuluyla istediğiniz sürede siparişleri özenli şekilde hazırlayıp, paketleyip sizlere ulaştırıyoruz. Kalitesinden ödün vermeyen fast food firmamız her zaman sizler için hizmet vermeye hazır.

Sizler de böyle bir firmadan hizmet almak istiyorsanız en kısa süre zarfında şubemize gelmelisiniz veya internet sitemizde yer alan iletişim numarasından bizlere ulaşmalısınız. Kaliteli hizmet siz değerli müşterilerimizin en büyük hakkıdır.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR