• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Kral Tütüncü

Adres :

Persembe Belediyesi Atatürk Caddesi No 16/c Çaycuma/zonguldak Zonguldak » Çaycuma

Sektör :

Yetkili Kişi :

Necdet Özbay

E-Posta Adresi :

ayaz67sevket@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (541) 638 52 65

Kral Tütüncü olarak Zonguldak-Çaycuma da hizmet vermekte olup sarma tütün, nargile tütünü, aromalı tütün satışı, nargile satışı, toptan tütün satışı vb. hizmetlerimiz devam etmektedir.

Öncül amacımız severek ve büyük bir heyecanla yaptığımız işimiz ile müşterilerimizin ihtiyaçlarına en iyi şekilde cevap verip aynı zamanda müşterilerimizin memnuniyetini sağlamaktır.
Sektörü içerisinde sürekli kendimizi yenileyerek müşterilerimize her zaman daha kaliteli hizmet verme çabası içinde olup müşteri memnuniyetini de önemsemekteyiz.
Firmamızın en değerli parçası olan siz değerli müşterilerimizin hoşnut olabilmesi için dünya standartlarında modern uygulamaları getirmekten çekinmiyoruz.
Sektöründe lider bir firma olmayı benimseyen firmamız, firmalar ve müşterilerine yenilikçi, dürüst, kaliteli hizmet vermeyi ilke edinmiştir.
Yeniliklere açık bir şekilde performans gösteren kadromuz sayesinde en yeni teknolojiler bile oldukça kısa bir süre içerisinde hayat buluyor. Tüm bu kaliteli uygulamaları gerçekleştirirken firmamızın daha geniş bir kitleye ulaşabilmesi için çaba gösteriyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR