• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Kuaför Bilal ( Bilal Alaiye)

Sektör :

Yetkili Kişi :

Bilal Alaiye

Kuaför Bilal ( Bilal Alaiye) salonumuz Antalya Alanya’da bulunmakta olup uzun yıllardır bölgemizin en çok tercih edilen bayan kuaförü konumunda yer alıyoruz. Tecrübemizi, deneyimimiz eğitimimi her geçen gün daha ileriye taşıyor, daha iyi için daima çaba sarf ediyoruz. Her bayanın daha güzel ve daha bakımlı görünme isteğinden yola çıkarak kişiye özel benzersiz tasarımlar yapıyoruz. Güzellik uygulamalarında tarz kişiye özeldir. Bir kişide güzel olan model başka bir kişide olmayabilir. Bu yüzden de kişinin yüz hatlarına, vücuduna ve cilt yapısına göre tasarımlar geliştirmek her zaman daha sağlıklıdır. Elbette bunu yapabilmek için yeteneğe, deneyime ve marifetli parmaklara ihtiyaç vardır.

Antalya güzellik ve kişisel bakım alanının lider salonlarından birisi olan işletmemizde her biri eğitimli, tecrübeli, yetenekli, deneyimli bir kadroyla çalışıyoruz. Bütün personellerimiz işlerini severek, özveriyle yapıyor. Geniş, ferah, huzurlu bir ortamda sizlerin ihtiyaçlarını tespit ediyor, isteklerinizi dikkate alarak en doğru uygulamaları hayata geçiriyorlar. İşlerine saygılarının gereği bütün personellerimiz güler yüzlü hizmeti her birinize istisnasız yansıtmanın ayrıcalığını sunuyorlar.

Güzellik merkezi olarak kaliteden taviz vermiyoruz. Bu yüzden en gelişmiş teknolojiye sahip, en son sistem makineleri, kişisel bakım ürünlerini uygulamalarımızda kullanıyoruz. Her biri dünya markası olan ekipmanlarımız gibi en seçkin kozmetik markalarına stoklarımızda yer veriyor, markaların en çok tercih edilen ve en son çıkan serilerine yer veriyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR