• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Kuaför Bilal

Sektör :

Yetkili Kişi :

Bilal Yumuk

Saç insanların dış görünüşünün güzel ya da çirkin olmasındaki en büyük faktörlerin başında gelmektedir. Hem erkek hem de kadın bireyler için geçerli olan bu genel kuralda saçların dolgun, güzel görünümlü ve yine güzel bir şekilde şekil verilmiş olması dış görünüşün daha güzel olmasını doğrudan etkileyecek faktörlerin başında gelmektedir. Özellikle kadınların saçlarının sürekli olarak güzel bir görünüme sahip olması oldukça zor bir işlemdir. Genellikle uzun olan saçlar daha çok bakıma ihtiyaç duyar ve daha çabuk yıpranır. Kadınlarda daha sık görülen uzun saçlar sebebi ile kadın bireylerin saç bakımları daha büyük bir önem taşımaktadır.

Eskişehir kuaför sektöründe daha çok kadın bireylerin saçları ile ilgilenmekteyiz. Sahip olduğumuz yenilikçi hizmet anlayışımız sayesinde kuaförümüzde yalnızca insanların saçlarını kestirmesi ya da yaptırmaya gelmesi değil, kendilerini evlerinde hissetmeleri tarafımızca hedeflenmekte, tüm tasarım ve hizmetlerimiz de buna yönelik gerçekleştirilmektedir. Kuaförümüzde saç ve bakım için profesyonel ekipmanlarımız yer almakta, saç unsurunun yanı sıra genel yüz bakımı ve ağda gibi hizmetlerimiz de müşterilerimize sunulmaktadır. Tüm bu profesyonel bakım unsurlarımız sayesinde aradığınız güzelliğinize siz de kolaylıkla kavuşabilirsiniz.

Kadınlar için sunulan hizmetlerimizden bir tanesi belki de en zor olanı ise gelin saçı yapımıdır. Oldukça hummalı ve büyük bir titizlik gerektiren gelin saçı çalışmalarımızda müşterilerimizin istekleri doğrultusunda en çok hoşlarına giden modellerimiz profesyonelce ve eksiksiz bir şekilde gerçekleştirilir.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR