• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Kuaför Sezen

Sektör :

Yetkili Kişi :

Sezen Yıldız

Kadınların vazgeçilmezleri arasında ilk sırada bulunan kuaförlük hizmetleri, hızla gelişen dünya çerçevesinde sadece kadınlarla sınırlı kalmayarak erkeklerin de gözdesi haline gelmektedir. Her birimizin sahip olduğu saçlar doğal ve en can alıcı aksesuarlarımızdır. Aynı zamanda saçlarımız kişiliğimizi yansıtarak yaşam tarzlarımız hakkında ufak tefek ipuçları da taşımaktadır. Bu sebeplerden ötürü kuaförler özellikle kadınların hayatlarında etkin bir rol oynamaktadır.

Manisa kuaförlük sektöründe, Kuaför Sezen olarak ilçemizin Akhisar semtinde hizmet vermekteyiz. Müşterilerimizin hayatında edindiğimiz yerin bilincinde, öncelikle güvenli bağ oluşturarak ilerlemekteyiz. Kuaförüne güvenen bir kadın, rahatça koltuğa oturarak, kendini daha güzel ve özel hissedeceği her öneriye açık hale gelmektedir. Oluşturduğumuz profesyonel ve vizyon sahibi bir ekiple, sizleri en mutlu edecek çalışmaları uygulamak için çalışmaktayız. Sürekli yenilikçi ve gelişim gösteren bir alana sahip olduğumuzu farkındayız. Ortaya çıkan her bir yeniliği, modayı ve son trendleri yakından takip etmekteyiz. Geriden gelen bir kuaförün, gelişen yeni ve modern dünya üzerinde değişik zevk ve taleplere yetersiz kalarak, sonucunda da hep aynı yerde sayacağı fikrine sahibiz.

Geliştirilen teknoloji sayesinde yüz şekline uygun saç kesimleri, geniş renk skalasıyla talebe uygun saç boyama, profesyonel makyaj uygulamaları, en yeni teknolojik aletlerle el ve ayak bakımları alanlarında hizmet vermekteyiz. Tüm çalışmalarımızda müşterilerimize verdiğimiz önem sebebiyle, hijyene dikkat ederek çalışmaktayız. Kendinizi özel hissetmek istediğiniz her anda, sunduğumuz kaliteli hizmetle mutluluğunuza katkı olmaktayız.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR