• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Kuaför Suat Çıtkap

Adres :

Gazi Mahallesi Önder Caddesi 97/a Gaziemir İzmir İzmir » Gaziemir

Sektör :

Yetkili Kişi :

Suat Çıtkap

E-Posta Adresi :

-

Kuaför Suat Çıtkapobmre, gelin başı, brezilya fönü,fön, saç kesim, saç tasarım, saç bakım, kretin bakım, topuz tasarımları,örgü modelleri, protez tırnak, profosyonel makyaj, manikür pedikür, ağda, sir ağda,tesettür tasarım, kapalılara özel salon, nişan saçları, mezuniyet saçları,kaş tasarım ve ipek kirpik İzmir Gaziemir de hizmet vermekteyiz.

Hizmet anlayışımız içerisinde, müşteri odaklı çalışma prensibine yer vermekte ve bünyemizde yer alan çalışma arkadaşlarımızın da eğitimlerinin yeterli seviyede olmasına dikkat etmekteyiz. Sektörde lider ve deneyimli olma avantajı ile hizmet sunanKuaför Suat Çıtkap firmamız, kalıcı olarak uzun yıllar kaliteli ve güvenli hizmetleri sürdürme amacındadır.
Güzellik sektörümüzde yüksek önem arz eden hijyen ve sağlık firmanız içinde en önemli noktada bulunmaktadır. XXX sektöründe en nitelikli firmalar için verilen resmi ödüller ve belgeler sayesinde firmamızın ne kadar hijyenik ve sağlıklı bir şekilde üretim gerçekleştirdiği ve müşterilerimize sunmuş olduğu hizmetlerinde ne kadar incelikli bir şekilde yaklaşım sergilediği belgelenmektedir. Kuaför Suat Çıtkap firması olarak çalışan personellerimizin tamamen bir ustalığa sahip olması ve en iyi üretimleri gerçekleştirmesi için tüm eğitim çalışmaları, staj çalışmaları ve gerekli güvenlik önlemlerini tam kapasite olarak gerçekleştiriyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR