• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98
firma logo

Kuaför Yusuf

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Yusuf Ak

Kuaförlük mesleği, dünyanın en eski mesleklerinden biri olarak özellikle kadınlar için güzelliğin temel adreslerinden birisini oluşturmaktadır. Bu nedenle Kuaför Yusuf olarak Mersin Mezitli ilçesinde gerçekleştirdiğimiz hizmetlerde günümüze kadar binlerce kadının istediği güzelliği ve değişimi gerçekleştirmenin gururunu yaşıyoruz. Firmamız kadınlar için saçlarında yepyeni bir dokunuş sağlayarak, onlara yeni bir görünüm elde etme imkanı sunmaktadır.

Firmamız, Mersin kuaför sektöründe bilinen en etkili işletmelerden biri olarak nişan başı, gelin başı, saç yenileme, saç boyama, güçlendirme ve makyaj gibi birçok konuda çağdaş hizmetler sunmaktadır. Verdiğimiz hizmetlerin temelinde kadınların yeniye ulaşması ve en güzeli bulması için verdiği çabanın sektörel olarak ele alınması yer almaktadır.

Günümüz, teknolojinin mutlaka her sektörde yer alması gerektiği ve etik ilkeler ile birleşmesi gerektiği bir yapı göstermektedir. Bu nedenle firmamız teknolojik gelişmeleri yerinde ve tam zamanında takip edip uygulayarak, güzellik sektöründe de kadınların saçlarında değişim ortaya çıkarmaktadır. Müşterilerimizin hizmet taleplerinde onların isteklerini ve arzularını adım adım takip ederek, onlar için en iyi ve en güzeli oluşturma çabası ile hizmet veriyoruz.

Kadınlarımız için yaş, fiziksel faktörler, saç tipi veya cilt tipi gibi faktörleri göz önünde bulundurarak, onların vücudu için en doğru modelleri oluşturan saç kesimleri ile doğru sonuçları sağlıyoruz. Müşteri memnuniyeti, firmamızın yıllardır sağlamış olduğu bir standart olmakla birlikte uygun fiyatlar, marka değeri oluşturan hizmetler ve ilkeli hizmet anlayışıyla yıllara meydan okuyarak, sektörde yer almaya devam ediyoruz.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR
Merhaba

Bayram Nedeniyle Kapayılıyız
Solido Grup Firmamız Olarak Bayram Boyunca Hizmet Veremiyoruz. İstek ve Arzularınızı [email protected] Mail Adresinden İletebilirsiniz.

Herkesin Bayramı Mübarek Olsun.
İyi Bayramlar