• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Küçük Çiftlik Yöresel Köy Ürünleri

Adres :

Merkez: Şeyh Şamil Mahallesi 13. Cadde No: 10/35 Eryaman Center A.v.m. 3.etap Eryaman/ Ankaraşube: Şeyh Şamil Mahallesi 13. Cadde No; 10/26 Eryaman Center A.v.m. 3.etap Eryaman/ Ankara Ankara » Kızılcahamam

Sektör :

Yetkili Kişi :

Gazi Tunca- Murat Tunca

E-Posta Adresi :

kucukciftlikeryaman@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (530) 388 30 14

Firmamızın en değerli parçası olan siz değerli müşterilerimizin hoşnut olabilmesi için dünya standartlarında modern uygulamaları getirmekten çekinmiyoruz.Yeniliklere açık bir şekilde performans gösteren teknik kadromuz sayesinde en yeni teknolojiler bile oldukça kısa bir süre içerisinde hayat buluyor. Tüm bu kaliteli uygulamaları gerçekleştirirken firmamızın daha geniş bir kitleye ulaşabilmesi için çaba gösteriyoruz.

Sektördeki başarı basamaklarını çok hızlı bir şekilde tırmanmış olan firmamız bunun bir tesadüf olmadığını ortaya koymuş olduğu hizmetlerle göstermiştir.Müşterilerin memnuniyet oranlarına göz atıldığında firmamızın bugünkü bulunmuş olduğu konumun büyük bir başarı hikâyesi olduğu yadsınamaz bir gerçektir.Bunun sağlanabilmesi için kuruluş günümüzden bu ana kadar herkesin büyük bir özverisi bulunmaktadır.

Müşterilerin memnuniyet oranlarına göz atıldığında firmamızın bugünkü bulunmuş olduğu konumun büyük bir başarı hikâyesi olduğu yadsınamaz bir gerçektir.Bunun sağlanabilmesi için kuruluş günümüzden bu ana kadar herkesin büyük bir özverisi bulunmaktadır.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR