• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Küçük Kaçamaklar Pasta Evi

Adres :

İstanbul Kadıköy İstanbul » Kadıköy

Sektör :

Yetkili Kişi :

Zeynep Kalkan

E-Posta Adresi :

kucukkacamaklarpastaevi@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (533) 631 58 34

Whatsapp 2:

0 (533) 631 58 34

Küçük Kaçamaklar Pasta Evi olarakşeker hamurlu pastalar ,renkli kurabiye ,özel tasarım kurabiye,özel tasarım pasta,butik pasta ,butik kurabiye,söz kurabiyesi,doğum günü için pasta,nişan pastası,1 yaş pastası,resimli pasta,8 kişilik pasta,10 kişilik pasta,20 kişilik pasta,30 kişilik pasta,özel tasarım pastala,rtasarım pasta,figürlü pasta,2 katlı pasta,katlı pasta,konsept pastalar,baby showr konspet ,diş buğdayı ,konsept1 yaş partisi, konsept düğün pastası alanında hizmet vermekteyiz.

Küçük Kaçamaklar Pasta Evi firması olarak sektörün ilklerinden olmanın gururunu yaşıyoruz. İşletmemiz İstanbul ilinde Kadıköy ilçesinde faaliyetlerini devam ettirmektedir. Siz müşterilerimize pasta tasarımlarını üretimleri ve hizmetlerini sunmaktayız. İşletme olarak sizlerin memnuniyetini kendimize hedef olarak koyarak ona ulaşmak için sürekli büyüme ve gelişme yolunda ilerlemekteyiz. Üretimini yaptığımız ürünlerin neler olduğunu öğrenmek ve bu ürünler ile ilgili bilgi sahibi olmak için internet sitemizi ziyaret edebilirsiniz

Müşterilerimizin memnuniyeti firmamızın birinci temel prensibidir. Bu sayede tüm hizmetlerimizi müşterilerimiz ekseni etrafında döndürebilmekte, onların ihtiyaçlarını oldukça iyi bir şekilde tanıyabilmekte ve onlara en uygun hizmeti en uygun avantajlar ile sunabilmekteyiz. Bu durumdapstacılık sektöründe firmamızın diğer firmalarının önüne geçebilmesini ve her daim yeni müşterilerin bizim ile çalışmak istemesini sağlayan en önemli faktörlerin başında gelmektedir. Siz de ihtiyacınız olantatlı pasta ve organizasyon hizmetini firmamız aracılığı ile temin edebilirsiniz.Müşterilerimizin memnuniyeti firmamızın birinci temel prensibidir. Bu sayede tüm hizmetlerimizi müşterilerimiz ekseni etrafında döndürebilmekte, onların ihtiyaçlarını oldukça iyi bir şekilde tanıyabilmekte ve onlara en uygun hizmeti en uygun avantajlar ile sunabilmekteyiz. Bu durumda organizasyon,parti ,pasta sektöründe firmamızın diğer firmalarının önüne geçebilmesini ve her daim yeni müşterilerin bizim ile çalışmak istemesini sağlayan en önemli faktörlerin başında gelmektedir. Siz de ihtiyacınız olan pastacılık hizmetini firmamız aracılığı ile temin edebilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR