• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98
firma logo

Küçüker Karot

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Mehmet Küçüker

  • firma fb

Alanında liderliği eline almayı başaran Küçüker Karot isimli firmamız birmilyonnokta.com ailesinde faaliyetini sürdürmektedir. Tüm müşterilerine yenilikçi, keyfiyetli hizmet sunmaktan gurur duyan işletmemiz başarıyı kendine prensip edinmiştir.

Konya inşaat alanında yaptığı işin zorluk ve öneminin farkında olan ekibimiz kaliteden ödün vermeden yoluna devam etmektedir. Her türlü betonu mükemmel bir şekilde delen birinci sınıf malzemelerden üretilmiş kaliteli karot makinelerimizle sizlere hizmet etmekteyiz. İstenilen ölçüde delme işi yapabilmek için çeşitli uçlar takılabilen makinelerimizle doğru işlemleri gerçekleştirmekteyiz. Makinelerimizin silindirik özellikli olması betonun zarar görmeden düzgün bir şekilde dilenmesine olanak sağlamaktadır.

Deprem ve yangın gibi afetlerden sonra yapının kontrolünde, yapı güçlendirme ve yıkım zamanı, çeşitli tadilat işlerinde kullanılan karot makinelerimiz kalitesini konuşturmaktadır. Tadilat işlemlerinde kapı pencere yeri açma, kablo ve altyapı döşeme çalışmasında ve gider açmada sık sık kullanılan makinelerimiz uzman ellerde tam performans sergilemekteler.

Beton kesiminde daha çok basınç uygulayabilmek amacıyla sulu karot makinesi de kullanmaktayız. Makinelerimiz inşaat ve tadilat işlerinin daha hızlı ve pratik bir şekilde yürütülmesine imkan sağlamaktadır. Hem hız hem pratiklik hem sıfır hata isteyenlere büyük avantaj sağlayan uygulamalarımız müşterilerimizi memnun etmektedir. Betonu çatlatmadan uyguladığımız bu işlemle kalitemizi göstermekteyiz. betonun kalitesini test etmek amacıyla da karot delme işlemini yapmaktayız. Makinelerimizle küçük bir delik açarak deliğin kenarında dökülme veya kırılmalara yol vermeyerek hizmetimizi başarıyla tamamlamaktayız.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR
Merhaba

Bayram Nedeniyle Kapayılıyız
Solido Grup Firmamız Olarak Bayram Boyunca Hizmet Veremiyoruz. İstek ve Arzularınızı [email protected] Mail Adresinden İletebilirsiniz.

Herkesin Bayramı Mübarek Olsun.
İyi Bayramlar