• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Kuğulu Tekstil

Adres :

Merkez Mahallesi Merter Sokak No: 9/d Güngören İstanbul İstanbul » Güngören

Sektör :

Yetkili Kişi :

Murat Bülent Baran

E-Posta Adresi :

kugulutekstil@hotmail.com

Whatsapp 1:

0 (532) 391 74 15

Whatsapp 2:

0 (532) 391 74 15

İnsanın giydiği kıyafetlerin ruhunu ve geçirdiği günün motivasyonunu ne kadar etkilediğini biliyoruz. Siz değerli müşterilerimizin, bir kıyafetten ne istediğinizi anlamaya çalışıyoruz. Yılların verdiği tecrübe ve deneyimle sizlerin isteklerini anlayabiliyoruz. Sizlerin beğenisine sunduğumuz tüm ürünlere sizin isteklerinizle şekil veriyoruz. Müşterilerimize daha iyi ve arzuladıkları hizmetleri vermek için daha çok çalışıyor, değişen tarzlara ayak uydurmaya çalışıyoruz. Yılların firmamıza öğrettikleriyle birlikte gün geçtikçe müşterilerimizin isteklerini daha iyi anlıyor ve müşterilerimizle birlikte büyümeye, gelişmeye devam ediyoruz.

İşe, okula ya da bir arkadaşınızla kahve içmeye giderken giydiğiniz kıyafetlerin o günün motivasyonuna oldukça etkili olduğunu biliyoruz. Renklerin ruhunuza dokunduğunu ve dilediğiniz rahatlıktaki kumaşların gününüzü güzelleştirebileceğini biliyoruz. Herkes dilediği rengi, dilediği kumaşı ve hayal ettiği görüntüyü elde edebilsin diye ürün seçeneklerimizi genişletmeye devam ediyoruz. Ürünlerimizi çoğalttıkça kalitemizin düşmesine izin vermiyoruz. Her ürünümüzün aynı değer kalitesinde ve şıklığında olmasına özen gösteriyoruz.

Kurulduğumuz günden beri İstanbul Tekstil Giyim sektöründe siz değerli müşterilerimizin isteklerini ne kadar iyi anladığımızı göstermeye çalışıyoruz. Sizlere sadece kıyafetler sunmadığımızı biliyoruz. Sizin tarzınızı keşfetmenize, istediğiniz modeli bulmanıza, dilediğiniz renk ve kumaşa sahip olmanıza yardımcı olmak istiyoruz. Müşterilerimizi en mutlu ve memnun şekilde uğurlamayı istiyoruz. Şıklığı, kaliteyi sizlerle karşılaştırırken aynı zamanda cebe uygunluğu da siz değerli müşterilerimize sunuyoruz. Müşterilerimizin memnuniyetleri sayesinde ilerlediğimiz yolda ne kadar doğru adımlar atabildiğimizi görüyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR