• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Kumsal Petshop

Adres :

İskele Mahallesi Mithat Paşa Caddesi Balıkesir » Edremit

Sektör :

Yetkili Kişi :

Kumsal Çevik

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (542) 813 31 52

Whatsapp 2:

0 (533) 615 20 97

Evcil hayvan sektöründe hizmet vermekte olan Kumsal Petshop isimli firmamız, Balıkesir’de hizmet sağlayan birmilyonnokta.com üyesi bir firmamızdır. Patili dostlarımız için, en kaliteli ve en güvenilir hizmeti sağlıyoruz. Alanında uzman ve tecrübe sahibi kadromuzla sizlere hizmetlerimizi sunuyoruz. Hayvanlarınız için en iyisini istiyorsanız, doğru adrestesiniz.

Kedi maması satışı, köpek maması satışı, kedi kumu satışı, pet ürünleri satışı, yaş mama satışı, açık mama satışı, sevimli dostlarımız için kıyafet satışı, kuş kafesi, kedi ve köpek için box satışı ve hayvanların dişlerine iyi gelen press kemik satışı gibi hizmetler vermekteyiz. Kaliteli mama, kaliteli tüy ve yüksek yaşam standartları anlamına gelmektedir. İşletmemizde en kaliteli mama markalarını bulabilirsiniz. Sevimli dostlarınızın ihtiyaçları doğrultusunda sizlere hizmetlerimizi sunmaktayız. Patili dostlarınız için aradığınız her şey işletmemizde mevcuttur. Fiyatlarımız ise oldukça ekonomiktir. Patili dostlarınız için alışverişinizi güvenle bizden yapabilirsiniz.

Balıkesir evcil hayvan sektöründe hizmet vermekte olan firmamız, müşteri memnuniyetini ön planda tutarak çalışmalarını sürdürmektedir. Profesyonel ekibimiz, dilediğiniz ürünle ilgili detaylı açıklamalar yapmaktadır. Misyonumuz, beklentilerinizi tümüyle karşılayarak, bu sektörde yüksek kalite standartlarında bir hizmet deneyimini sizlere yaşatmak ve en ekonomik fiyatları sizlere sunarak sektörde lider konumda olmayı korumaktır. Ekonomik fiyatlarımız, deneyim sahibi ve güler yüzlü personelimiz, geniş ürün yelpazemiz, çeşitli markalarımızla güvenle bizlerden alışveriş yapabilirsiniz. Hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi sahibi olmak için bizlere ulaşabilirsiniz.

altınoluk petshop adresleri,
altınoluk en yakın petshop,
altınoluk kedi maması siparişi,
altınoluk köpek maması siparişi,
altınoluk açık mama siparişi,
altınoluk yaş mama siparişi,
altınoluk kedi kumu satışı,
altınoluk petshop mağazası,
altınoluk evcil hayvan mağazaları,
altınoluk pet ürünleri satışı,
altınoluk petshop hizmeti,
edremit altınoluk petshop adresleri,
edremit altınoluk en yakın petshop,
edremit altınoluk kedi maması siparişi,
edremit altınoluk köpek maması siparişi,
edremit altınoluk açık mama siparişi,
edremit altınoluk yaş mama siparişi,
edremit altınoluk kedi kumu satışı,
edremit altınoluk petshop mağazası,
edremit altınoluk evcil hayvan mağazaları,
edremit altınoluk pet ürünleri satışı,
edremit altınoluk petshop hizmeti,

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR