• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98

Künefe Diyarı

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Sezgin Saray

reklam logosu
  • firma fb
  • firma instagram

Tatlının yeme içme kültürümüzdeki yeri önemlidir. Gerek bayramlarımızda ve özel günlerimizde gerek sevdiklerimize yaptığımız ziyaretlerimizde mutluluğumuza daima tatlı eşlik eder. Zengin tatlı çeşitlerinin hâkim olduğu mutfağımızda “künefe” çok sevilen lezzetlerden biri olarak ön plana çıkmaktadır.

Biz de firma olarak hem Muş’un tatlı sektöründe hem de künefede iddialıyız. Malazgirt pasta ve pastane sektöründe uzun yıllara dayanan deneyimimiz ve ustalarımızın el mahareti ile öncü firmalar arasında yer almaktan gurur duymaktayız. Etik değerlerimizden asla şaşmadan, müşterilerimizin gözünde güvenilir bir firma olabilme hedefi ile bugüne kadar başarılı şekilde hizmet verdik. Bundan sonra da hizmet kalitemizi her gün daha da yukarıya taşıyarak çalışmalarımızı sürdüreceğiz.

Firma olarak kurulduğumuz tarihten bugüne kadar, lezzetini daima üst düzeyde tutmayı başardığımız tüm ürünlerimizde en kaliteli içerikleri kullanmaktayız.

Bizler, sektörümüzdeki yenilikleri takip etmekte, kendimizi bu doğrultuda geliştirmekteyiz. Kalitenin yanı sıra sağlık kriterlerine uygunluk ve hijyen kurallarına bağlılık da firma olarak asla taviz vermediğimiz özelliklerimiz arasındadır.

Bizler müşterilerimizi en lezzetli, en kaliteli ürünlerle buluşturabilmek için çalışmaktayız. Yüzde 100 müşteri memnuniyetinden azını asla kabul etmeyiz. Ustalarımızın el lezzeti ve deneyimine sonuna kadar güveniyoruz. Ekibimizin diğer üyelerinin bilgi birikimi ve insan ilişkilerindeki başarısı ise müşterilerimizin işletmemizden mutlu ayrılmalarına neden olmaktadır. Sıcacık bir atmosferde tatlı yiyip tatlı sohbetler etmek isterseniz, güler yüzlü ekibimizle sizi de işletmemize bekliyoruz.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR