• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98
firma logo

Kunnails Protez Tırnak İşlemleri

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Neşe Merve Kun

reklam logosu
  • firma fb
  • firma tw
  • firma instagram

Güzellik ve bakım anlamında zirvede olan ve en kaliteli hizmeti sunan Kunnails Protez Tırnak İşlemleri isimli firmamız, birmilyonnokta.com üyesi olduğunu açıkladı. Güzellik hepimizin olmazsa olmazıdır. Düzenli olarak bakım yaparak hem kendimizi iyi hisseder hem de erken yaşlanmanın önüne geçmiş oluruz. Güzellik ve bakım adına birçok formül geliştirilmiş ve uygulanmaktadır. Gerek yapay uygulamalar ve gerekse de doğal uygulamalar kullanılarak son derece özel bir bakım yapmanın ne kadar kolay olduğunu biliyor muydunuz? Artık kolay olan ve bakıma giden bu yolda beraber yürüme zamanı.

İzmir güzellik, bakım adına inanılmaz hizmetleri ile sizleri gençleştirmeye ve güzelleştirmeye geliyor. Son derece özel bir bakım hizmeti sunan firmamız, protez tırnak konusunda en başarılı firma haline gelmiş ve daha da yükselmektedir. Protez tırnak konusunda en kaliteli hizmeti sunmaya devam eden firmamız, hem protez tırnak takma, hem protez tırnak eğitimi, hem de protez tırnak takma malzemeleri satışı yaparak geniş yelpazeli bir hizmet sunmaktadır. Ellerinizin son derece güzel ve çekici görünmesi artık sandığınız kadar zor değil.

Tırnak hepimiz için çok önemli ve ellerimizin estetik görünmesi adına oldukça önemli bir yere sahiptir. Hepimiz tırnaklar ile elimize farklı bir görüntü kazandırıp estetik görünmesini sağlarız. Estetik eller için protez tırnak hizmeti almak isteyen herkese kaliteli ve güvenilir bir hizmet sunmakta olan firmamıza telefon üzerinden ulaşıp randevu oluşturabilirsiniz.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR