• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Kurumsal Data

Adres :

Güneşli Mah. Üsküp Cad. No: 140 B Blok Referans Güneşli Plaza İstanbul » Bağcılar

Sektör :

Yetkili Kişi :

Volkan Camur

E-Posta Adresi :

info@kurumsaldata.com

Firmamız Kurumsal Data 2010 yılında kurulmuş olup, teknolojik alt yapısı ve arge çalışmaları ile dijital platformda,İstanbul Web Tasarım,KurumsalSeo, Web Yazılım , Web Hosting ve Kurumsal Grafik Tasarım Hizmetleri olarak yerini almıştır.

Kurumsal Web TasarımHizmetleri olarakSeoUyumlu responsiv yazılım alt yapısını güçlü grafik tasarımlar ile birleştiren firmamız, arama motorlarındaki yerinizi yükselterek sizi müşterileriniz ile buluşturmayı hedeflemiş ve referanslarımız ile bu hedefe ulaşan yüzlerce mutlu müşterilerimizden biri olmanız için çaba göstermektedir.

KurumsalSeoçalışmalarımız ile rakip analizi yaparak , site içi ve site dışı çalışmalarımızın yanı sıra web siteniziseouyumlu bir tasarıma dönüştürerek, kısa sürede rakiplerinizi ekarte etmenizi sağlamak olan hedefimiz ile zirvede olmanın keyfini süreceksiniz.

İstanbul Web Hostinggüçlü ve güvenli alt yapımız ileseouyumlu hosting hizmeti vermekte olan firmamız, SSL Güvenlik sertifikaları, Spf ve DKİM Kayıtları, Anti Spam ve Virüs Koruması gibi bir çok özellkler ile dolu olan alt yapımız tam birseouyumlu web hosting alt yapısı ileseouyumlu web tasarım Web Siteniz ile sekronize ve uyum içerisinde çalışmaktadır.

Kurumsal Grafik tasarımhizmetlerimizin için de barındırmış olduğumuz çalışmalarımızdan sadece biri olan Kurumsal Kimlik ile dijital platformlar da ve tüm yazılı mecralarda marka değerinizi yükseltiyor sizi daha güvenilir ve prestijli bir firma formuna sokuyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR