• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Kuşadası Özlem Kuaför

Adres :

İkiçeşmelik Mahalesi İkiçeşmelik Sokak No: 19 Kuşadası Aydın Aydın » Kuşadası

Sektör :

Yetkili Kişi :

Özlem Doğan -okan Özel

E-Posta Adresi :

okanozell@hotmail.com

Whatsapp 1:

0 (507) 425 47 25

Whatsapp 2:

0 (507) 425 47 25

Whatsapp 3:

0 (553) 641 55 69

Güzellik her daim değişken olurken her toplumda da farklı değerlere sahiptir. Ancak temelde güzellik insanın kendini iyi hissettiği stildir. Bu stil için çeşitli değişimler ve çeşitli aracılardan yardım alınır. Özellikle de kuaför bu konuda hanımların birinci yardımcısıdır. Ruh halindeki değişimler mevcut olduğunda ya da bir değişiklik ile kendini ödüllendirmeye isteyen hanımlar için aranan hizmeti vermeye devam ediyoruz.

Kuaför hizmetleri birçok alanı kapsamaktadır. Bu bilinç ile hanımların ihtiyacı olabilen her durum ve detayı özellikle ayaklarına getirmekteyiz. Nasıl gelirse gelsin bir kadını mutlu etmeden kuaförden çıkarmadan hareket ederken özellikle güven konusunda oldukça hassas davranıyoruz. Müşterilimizin bize kendilerini emanet etmeleri bilinci ile yaptığımız her değişimi detaylı ve kaliteli malzemeler ile sunarken güven prensibimizden ödün vermemeye devam ediyoruz.

Aydın Kuşadası Özlem Kuaför adı ile ulaşılabilen kurum adresimize kolaylıkla ulaşılabilir. Ardından istenen değişime kucak açılabilir. Özel günlerde özellikle ihtiyaç duyulan kuaför hizmetimizi gidilecek olan davete bağlı olarak kaliteli sunmaya özen gösteriyoruz. Diğer yandan özel bir gece ihtiyacı olmaksızın kendini ödüllendirmek isteyen hanımlar için de kapılarımız her daim sonuna kadar açıktır.

Uzman ekip üyelerimizin sunduğu hizmetimizi uzman ekipman desteği ile saplamaktayız. Böylelikle de kurumumuzu ileriye taşımaya devam ediyoruz. Müşterilimizi dinleyerek hareket etmemiz ile sektörün vazgeçilmez kurumu olarak hem müşterilerimizin hem de rakiplerimizin saygısını da kazanarak ne kadar doğru bir iş yaptığımızı gözler önüne seriyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR