• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Kuşak Demir Doğrama

Adres :

Ilgın Cami Hatıp Mah 939 Sok No: 6 Ilgın Konya Konya » Ilgın

Sektör :

Yetkili Kişi :

Hazret Kuşak/ Musa Kuşak

E-Posta Adresi :

-

Whatsapp 1:

0 (542) 318 27 50

Whatsapp 2:

0 (544) 772 18 28

Whatsapp 3:

0 (544) 360 73 51

Kuşak Demir Doğrama olarak Konya-llgın da hizmet vermekte olup demir doğrama, çelik çatı imalatı, hayvan kilit sistemleri vb. hizmetlerimiz devam etmektedir.

Öncül amacımız severek ve büyük bir heyecanla yaptığımız işimiz ile müşterilerimizin ihtiyaçlarına en iyi şekilde cevap verip aynı zamanda müşterilerimizin memnuniyetini sağlamaktır.
Sektörü içerisinde sürekli kendimizi yenileyerek müşterilerimize her zaman daha kaliteli hizmet verme çabası içinde olup müşteri memnuniyetini de önemsemekteyiz.
Firmamızın en değerli parçası olan siz değerli müşterilerimizin hoşnut olabilmesi için dünya standartlarında modern uygulamaları getirmekten çekinmiyoruz.
Sektöründe lider bir firma olmayı benimseyen firmamız, firmalar ve müşterilerine yenilikçi, dürüst, kaliteli hizmet vermeyi ilke edinmiştir.
Yeniliklere açık bir şekilde performans gösteren kadromuz sayesinde en yeni teknolojiler bile oldukça kısa bir süre içerisinde hayat buluyor. Tüm bu kaliteli uygulamaları gerçekleştirirken firmamızın daha geniş bir kitleye ulaşabilmesi için çaba gösteriyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR