• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Kuzey Yıldızı Oto Kurtarıcı

Sektör :

Yetkili Kişi :

Korhan Türkel

Oto Kurtarma ve çekici hizmetlerini uzun yıllardan beri sizlere sunan firmamız Kuzey Oto Kurtarıcı, Kocaeli İzmit’te aktif olarak faal halde bulunmaktadır. Dürüst iş ahlakı ve çalışma bilincini benimseyerek oto kurtarma hizmetleri veren firmalar arasında kurumsal yapı oluşturmaya çalışan bir firma olan Kuzey Yıldızı Oto Kurtarıcı, bu gaye doğrultusunda da çalışmalarına devam etmektedir. Sektördeki yenilikleri yakından takip eden firmamız, müşterilerimizin taleplerini göz önünde bulundurarak onlar için en yararlı çözümü sunmayı görev haline getirmiştir.

Kocaeli yol yardım sektörünün tartışmasız öncülerinden birisi olan firmamız, birçok alanda ihtiyaç vermektedir. İhtiyaç halinde çekici hizmeti ve yol yardım hizmeti sağlayan firmamız, aynı zamanda aracınızın yağ değişimi gibi klasik bakımlarını da gerçekleştirebilmektedir.

Yedi yirmi dört saat veya gün fark etmeden ulaşabileceğiniz firmamız, çekici hizmetlerini de bu anlayışla hizmete sokmaktadır. Sizlerin her zaman sıkıntılı bir durum yaşayabileceğinizi öngören firmamız, bu doğrultuda çekici hizmetleri konusunda bir gün veya saat belirlememekte ve her zaman ulaşabileceğiniz bir firma olarak size çekici hizmeti sağlamaktadır.

Müşteri memnuniyetini sağlamak için kurumsal kimliğini her geçen gün daha da güçlendiren firmamız, müşterilerimizin taleplerini göz önüne alarak bu talepler doğrultusunda eylemler hayata geçirmeye devam etmektedir. Müşterilerimizle kurduğumuz yakın ilişkiler sayesinde de yaptığımız işlerin verimini öğrenebilmekte ve müşterimizin memnuniyetini kazandığımızı görebilmekteyiz. Aracınızla ilgili yol yardım veya çekici hizmetleri konusunda Kocaeli’nde aranacak ilk adres olarak telefonlarınızı beklemekteyiz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR