• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Âlâ Çatı Ocakbaşı

Adres :

372/24 Sokak No 4/c Kazım Dirik Mahallesi (forum Bornova Avm Karşısı Tat Mahal) Bornova/izmir İzmir » Bornova

Sektör :

Yetkili Kişi :

Filiz Ayebe

E-Posta Adresi :

ala.cati.ocakbasi@gmail.com

Ülkemizin en büyük zenginliklerinin başında mutfağı gelir. Her bölgemizin kendine has onlarca lezzeti bulunur. Bunlar daha çok et ve et mamulleri ağırlıklıdır. Son yıllarda büyük bir kültür harmanı olmuş, pek çok eşsiz lezzet ülkemizin dört bir tarafına dağılmıştır. Birçoğu da dünya mutfaklarına dahil olmuş, dünyanın her yerinde tüketilir hale gelmiştir fakat lezzetlerimizin kazandığı popülerlik orijinal tatlarının aynı şekilde yayılmasını engellemiş, pek çok kişi ürünlerin gerçek lezzetinden mahrum kalmıştır. İzmir Bornova’da hizmet veren Âlâ Çatı Ocakbaşı işletmemiz ile bizler de bu alandaki boşluğu doldurmaya çalışıyor, uzun yıllardır orijinal lezzetlerimizi en güzel halleriyle sizlere takdim ediyoruz.

İzmir restaurant sektörünün öncü ve örnek firmalarından birisi olarak her biri alanında deneyim sahibi, özverili, işini severek yapan, kendini geliştirmeye devam eden bir kadroyla çalışıyoruz. Ustalarımız eşsiz lezzetler hazırlarken gerek malzeme seçiminde gerekse hazırlama sırasında hijyen olgusundan kesinlikle taviz vermiyoruz. Ürünlerimizin malzemelerini tamamen güvenilir yerlerden temin ediyor, et ve et mamullerimizin seçiminde belirlemiş olduğumuz kalite standartlarımız dışına asla çıkmıyoruz. Soğuk zincir halkasının kırılmasına izin vermeden sizleri sadece en özel lezzetlerle değil aynı zamanda en sağlıklı lezzetlerle de buluşturuyoruz.

İşletme olarak ürün yelpazemizi sürekli genişletiyor, her damak zevkine özel birçok menünün salonumuzda olmasını sağlıyoruz. Sevdiklerinizi ve sizleri en güzel şekilde ağırlıyor, toplu yemek organizasyonlarınıza başarıyla ev sahipliği yapıyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR