• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Lahoz Restorant

Adres :

Boğaziçi ( Tuzla )mahallesi Sokak No: 42 Milas/ Muğla Muğla » Milas

Sektör :

Yetkili Kişi :

Sabahattin Akça

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

lahozrestorant@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (541) 716 53 64

Whatsapp 2:

0 (531) 707 55 31

Whatsapp 3:

0 (535) 736 28 86

Balık pişirmek ve herkese lezzetli yemekler sunabilme amacı ile 2010 yılından itibaren sizler için çalışmaktayız. Alanında uzman şeflerimiz ve hizmet anlayışımız ile sadece bir iş olarak görmüyoruz. Bizim için Lahoz Restoran’ı son on yılda elde ettiğimiz tecrübe ile bir müşteriden ziyade misafir olarak sizleri ağırlıyoruz. Muğla restaurant sektöründe farklı bakış açımız ile de dikkatleri üzerimize çektik.

Kurulduğumuz ilk günden itibaren bizim için sıcak ve keyifli bir atmosfer ile lezzetli yemekler yapabilmek bizim için çok önemlidir. Söz konusu balık olduğunda ise çok eşsiz bir lezzeti sizler ile paylaşabilmenin mutluluğunu yaşamaktayız.

Menümüz içerisinde deniz ürünlerinden oluşan lezzetlerden oluşturduk. Karides güveçten çipuraya kadar aradığınız lezzeti rahatlık ile bulabilirsiniz. Çipura balık çeşitleri içerisinde lezzeti ile farklı bir balıktır. Daha önce yemediyseniz ya da farklı şeyler düşünüyorsanız restoranımızda mutlaka denemelisiniz. Düşüncelerinizi tamamen değiştireceğiz.

Dilerseniz keyifli bir akşam ya da öğlen yemeğine gelebilirsiniz dilerseniz de deniz mahsulleri satışı hizmetimizi de tercih edebilirsiniz. Her zaman taze olan mahsullerimiz ile de balık yemenin keyfini her zaman yaşayabilirsiniz.

Restoranımız suyun kenarında ve özel bir dekorasyon yapılarak tasarlanmıştır. Balığın yanında sizlere Milas’ın muhteşem manzarasını da sunmaktayız. Balığın yanında alkol olmazsa olmaz diyenler içinde farklı seçeneklerimizde bulunmaktadır.

Sizlerden yalnızca bir telefon mesafesi kadar yakınız. Bizi arayın ve rezervasyonunu yaptırın ve misafirimiz olun.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR