• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Landser

Sektör :

Yetkili Kişi :

Ertuğrul Erdoğan

Oto servis ve tamir hizmetleri veren Landser birmilyonnokta.com üyesidir. Müşterilerimizin ihtiyaç duyduğu kaliteli hizmetleri sunmak adına kurulduğumuz ilk günden beri kesintisiz bir şekilde faaliyet göstermekteyiz. Uzman ve deneyimli bir çalışma ekibiyle sizlere profesyonel hizmetler vermekteyiz. Kaliteli hizmet vermeyi misyon edinmiş firmamız müşteri memnuniyetini prensip edinerek hizmet politikasını geliştirmektedir. Her defasında daha iyi hizmet sunma gayretiyle sizlerin huzuruna çıkmaya devam etmekteyiz. Hitap ettiğimiz geniş müşteri kitlesiyle verdiğimiz hizmetlerin kalitesini tescillemekteyiz.

Ankara oto servis ve tamirhane sektöründe sizlerin talep ve beklentilerine en iyi şekilde karşılık veren öncü firmalar arasında yer almaktayız. Firmamız sektördeki gelişmeleri yakından takip ederek her daim yenilenen yüzüyle sizlere yenilikçi hizmetler sunmaktadır. Geniş yelpazede sizlerin ihtiyaç duyduğu hizmetleri tek bir platformda istifadenize sunmaktadır. Firmamız; yağ bakımı, yedek parça satışı, Rover tamir bakımı, periyodik bakım ve daha pek çok hizmeti istifadenize sunmaktadır. Yedek parça satışlarında birinci sınıf kalitede satışlar yaparak müracaat edebileceğiniz güvenilir bir adres olarak sizlere hizmet vermektedir.

Firmamız faaliyet gösterdiği ilk günden beri istikrarlı bir şekilde büyüyerek ve gelişerek sizlere sunduğu hizmetleri de daha da geliştirmiştir. Faaliyet gösterdiğimiz sektörde verdiğimiz ayrıcalıklı hizmetlerle müşterilerimizin çokça rağbet ettiği bir firma olarak faaliyet göstermekteyiz. Tüm hizmetlerimizi sizlere hitap eden uygun fiyatlarla sunmaktayız. Verdiğimiz hizmet kalitesini makul fiyatlarla bulabileceğiniz en iyi adres olarak hizmetinizdeyiz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR