• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98
firma logo

Laser Son Clinic

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Songül Şenkul

  • firma fb
  • firma instagram

Kıbrıs güzellik merkezi sektöründe hizmet veren Laser Son Clinic birmilyonnokta.com üyesidir. Pürüzsüz bir cilt denildiğinde akla gelen ilk adres olmaktan büyük mutluluk duyuyoruz. Kıl sorunlarınızı kökten çözmeniz için en doğru adrestesiniz.

Lazer epilasyon denildiğinde akla sadece acı geliyor. Oysa o kadar da korkulacak bir şey yok. Kendinizi rahat bir şekilde bizim ellerimize teslim edebilirsiniz. Kişisel bakımlarınız, lazer epilasyon işlemleriniz profesyonel ve maksimum seviyede donanımlı çalışanlarımız tarafından sizlere uygulanıyor. Öncelikli hedefimiz sizin içinizi rahatlatıp sizler için gerekli konforu sağlamaktır. Daha sonra güler yüzlü, samimi ve titiz çalışanlarımıza sizleri emanet ediyor epilasyonunuzun her anında sizleri detaylıca bilgilendiriyoruz. Lazer epilasyon cihazlarımız bakımı ve temizliği büyük bir titizlikle yapılıyor.

Ağrılı ve sancılı geçen süreçleriniz Laser Son Clinic sayesinde artık aza iniyor. Sizleri kıl sorunlarınızdan kurtarıp pürüzsüz bir cilde kavuşturmak birincil görevimizdir. Bünyemizde erkekler içinde hizmet verilmektedir. Sizlere yeterli gelen seanslar sonunda artık istediğiniz görünüme kavuşuyorsunuz. Sadece kıl sorunlarına değil, seyrekleşen kirpiklere de işlemler yapmaktayız. Size maksimum seviyede hizmet verebilmek için çalışanlarımızla çok dikkatli çalışıyoruz.

İşlemler sonucunda oldukça hızlı sonuçlar alabilmeniz için ekstra çaba gösteriyoruz. Güzelliğin ve güvenilirliğin adresi olmanın verdiği gururla kapımızdan içeri giren her müşterimizi mutlu bir şekilde evine yollamaya devam ediyoruz. Sizler de rahat, konforlu, fiyat açısından makul sonuç açısından hızlı sonuçlar almak istiyorsanız güzellik merkezimize bekleriz.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR