• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98
firma logo

Levent Köyü Pancar Pekmezi

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Mehmet Çodar

Levent Kötü Pancar Pekmezi

Sakarya Adapazarı'nda faaliyet göstermekte olan firmamızda siz kıymetli müşterilerimize organik yetiştirilen pancarları hijyenik ortamlarda pekmez haline getirmekteyiz.

Pancar kullanılarak üretilen bu eşsiz lezzetisofralarınızın yıldızı yapmaya geldik. Pancar pekmeziözellikle sabah kahvaltılarınıza taçlandırmaktadır. Bu muazzam lezzeti bir defa tadanlar bir daha vazgeçemiyor. Tadını aldıktan sonra muhteşem lezzetiyle favori pekmeziniz olmaya aday olacak bu lezzete sadece bir alo diyerek sahip olabilirsiniz. Özenle hazırlanan pekmezimiz cam kavanozunda ve koruma kılıfı ile kapınıza kadar gönderiyoruz.

Zayıflık ve halsizlikten rahatsız olanlara, hamile ve emziren anneler için içeriğindeki mineral çokluğu sebebiyle önerilir, yüksek tansiyonu düşürmektedir, mide ve bağırsakları güçlendirmektedir, hazmı kolaylaştırır, kış hastalıklarına karşı vücudun direnç verir ve her türlü gribal enfeksiyon çeşidine karşı koruyucudur, İnsan vücuduna kuvvet veren en etkin pekmez, yendikten sonra vücudu sıcak tutar bilinen en güçlü demir kaynağıdır, vücudun günlük ihtiyacı olan kalsiyum, magnezyum, demir ve potasyum ihtiyaçlarını pancar pekmezi karşılar, ilik kanseri hastalığına iyi gelir ve iliklerin hareketini hızlandırmaktadır.

Yapımı da dikkat ve ustalık gerektiren işçilik ister. Ayrıca uzun vakit isteyen bir uğraştır. Pancarları iyice yıkayıp temizleyip soyuyoruz. Katı meyve sıkacağına alıp sıkıyoruz ve pancarların suyunu tencereye alıyoruz. Üstüne içme suyu ilave edip pancarsuyunu kaynamaya bırakıyoruz. 7-8 saat boyunca kaynayan pancarsuyunu 3 kez çok ince delikli süzgeç ya da tülbent ile süzüp kavanozlara aktarıyoruz.

Daha fazla bilgi almak ve sipariş vermek için 0532 455 52 60 numaramızı arayıp bizimle irtibata geçebilirsiniz. Şimdiden afiyet olsun diyerek bizi seçtiğiniz için teşekkür ederiz.

Kendi yerimizde eskişehirden getirdiğimiz %100 organik pancardan yaptığımız iade garantili tadına bayılacağınız bir üründür.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR