• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98

Leylam Mobilya Dekorasyon

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Emin Akbulut

  • firma fb

Gömme dolap montajı, tv ünitesi montajı, banyo dolabı montajı, mutfak dolabı imalatı, yatak odası imalatı, genç odası imalatı gibi pek çok hizmette bulunan firmamız siz değerli müşterilerimize en iyi hizmeti vermek için çalışıyor ve elimizden geleni yapıyoruz. Firmamız müşteri memnuniyetine her zaman öncelik veriyor ve sizlere en kaliteli hizmetlerimizi sunuyoruz. Büyük bir hassasiyetle çalışan firmamız dekorasyon işlemlerindeki o inceliklere daha da titizlikle çalışıyor. Mobilya sektöründeki başarımız gittikçe artıyor. Firmamız sektörde en iyi olmak ve en iyi olarak kalmak için tüm gayretini gösteriyor ve usta personellerimizle bunu gerçekleştirmeye çalışıyoruz. Sahip olduğumuz teknolojik donanımlarımızı kullanarak evinizi, iş yerinizi en verimli şekilde estetik ve sanatsal olarak düzenliyoruz.

İstanbul mobilya sektöründe bir numara olma yolunda hızlı adımlarla ilerliyoruz. Gün geçtikçe değişen teknolojik farklılıklara ayak uydurarak sizlere en iyi hizmeti sunmaya devam ediyoruz. En yeni uygulamalardan faydalanarak teknik bilgilerimizi geliştiriyor ve sizlere en kısa sürede hizmet vermek için daha sıkı çalışıyoruz. Müşterilerimize sorunsuz hizmet sunmak firmamızın en temel prensibidir.

Kaliteli, güvenilir, anlayışlı, dürüst bir iş ahlakı içinde müşterilerimize hizmet ediyoruz. İmalat ve dekorasyonda bütçenize en uygun fiyatlar ile hizmetimizi sunmaya devam ediyoruz. Firmamız hakkında detaylı bilgi almak için web adresimizi ziyaret ederek veya telefon numaramızı tuşlayarak bizlere en kısa sürede ulaşmanız çok kolaydır. Hemen arayın ve size yardımcı olalım.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR
Merhaba

Bayram Nedeniyle Kapayılıyız
Solido Grup Firmamız Olarak Bayram Boyunca Hizmet Veremiyoruz. İstek ve Arzularınızı [email protected] Mail Adresinden İletebilirsiniz.

Herkesin Bayramı Mübarek Olsun.
İyi Bayramlar