• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98

Lezzeti-i Adıyaman Çiğ Köfte Şükrü Usta

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Şükrü Karakaplan

  • firma fb

Çiğköfte, ülkemizin en özel lezzetlerinden bir tanesidir. Daha çok doğu ve güneydoğu illerimizle özdeşleşmiş olsa da zamanla ünü ülkemizin her yerine yayılmış; hatta ülkemiz sınırlarını da aşarak dünyaya nam salmıştır. Fakat çiğköftenin popüler hale gelmesi organik lezzetini muhafaza etmesini engellemiş, pek çok kişinin çiğköftenin asıl lezzetinden mahrum kalmasına sebep olmuştur. Manisa merkezde hizmet veren Lezzeti-i Adıyaman Çiğ Köfte Şükrü Usta olarak işletmemiz çiğköftenin en doğal ve en lezzetli haline siz değerli müşterileriyle buluşturuyor.

Manisa fast food sektöründe kurulduğumuz ilk günden bu yana yoğun bir ilgi görmüş bulunuyor, bölgenin en çok tercih edilen çiğköftecisi konumunda yer alıyoruz. Hep daha iyisini ve daha kalitelisini yapabilecek olmanın bilinciyle çalışmalarımıza aralıksız devam ediyor, lezzetlerimizden ödün vermeden kendimizi geliştirmeyi sürdürüyoruz. Daima gelişme felsefesi üzerine kurmuş olduğumuz politikamızı hep daha ileriye taşıyor, hep daha iyisini yaparak daha geniş kitlelere ulaşmaya çalışıyoruz.

Gerek ürünlerimizin hazırlanış koşulları gerekse kullanılan malzemeler bakımından hijyen olgusundan asla taviz vermiyor, sizlerin daima sağlıklı lezzetlerle buluşmanızı sağlıyoruz. Etsiz çiğköfte, dürüm çiğköfte, acılı çiğköfte, acısız çiğköfte, organik çiğköfte, kilo ile çiğköfte ihtiyaçlarınızı başarıyla karşılıyoruz. Ürünlerimizi salonumuzda servis ettiğimiz gibi alo çiğköfte siparişlerinizi de hızlı ve güvenli biçimde cevaplandırıyor, evlerinize ve iş yerlerinize lezzetlerimizi ulaştırıyoruz. Her şey dâhil bayilik hizmetlerimizle dileyenlere kendi işini kurma şansı veriyoruz.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR