• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Lider Dekor

Adres :

Şenlikköy Mahallesi - Bakırköy - İstanbul İstanbul

Sektör :

Yetkili Kişi :

Adem Gürbüz

E-Posta Adresi :

firma@birmilyonnokta.com

Whatsapp 1:

0 (532) 573 38 66
Leader Dekor, 1990’lı yıllardan beri dekoratif çalışmaların kesintisiz olarak içinde olmuş bir uygulama firmasıdır.
Ülkemizde var olan ithal ve yerli bütün dekoratif ürünleri üst düzey uygulayan kadroyu koruyarak uygulamalarına devam eden Leader Dekor, Türkiye’de dekoratif boya ve uygulama yok denilecek kadar az iken amatörce de olsa kendi tarzını oluşturmanın sevdası içerisinde olmuştur.
Bazı boya karışımlarından elde ettiği ürünlerle ve yine kendi ürettiği aparatlarla deniz dalgası desenleri oluşturmaya çalışmış, onlarca yıl öncesine dayanan bu amatör gayret 2000’li yıllardan beri bizi üretimin ve uygulamanın zirvesine oturtmuştur.
“ Mevcutdan kalite, mevcutlardan ekonomik olmalıyız.” Parolasıyla çıktığımız yolculuğumuz yurt dışı tecrübelerimizin de yardımıyla beklenenden erken sonuç vermiş ve Leader Dekor ülkemiz insanına en kapsamlı şekilde hizmet vermeye başlamıştır.
Yaptığımız çalışmalarda daima sıradışı olmaya çalıştık. Önceden bilinen kurallar bizi hiç bağlamadı. Olmazları zorladık.
Geldiğimiz nokta, bilindik bütün dekoratif ürünlerin üst düzey uygulamasının yanında muadili olmayan yeni ürünler ve uygulama tarzları ile çığır açtık. Yeni ürettiğimiz aparatlarla hem daha hızlıyı, hem daha kaliteyi, hem daha görseli yakaladık. Diğer dekoratif ürünlerin 3’te 1 mesafesinde ekonomik olan uygulama tarzlarımızla kendinden 3 kat daha pahalı uygulamaların görüntüsünü yakaladık. Birilerinin dediği gibi demiyoruz!
Ve şunu diyoruz:Her türlü fiyat aralığındaki ürünlerin ve kullanımların arkasındayız. Yeter ki biz uygulamış olalım!

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR