• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Lider Spor Akademi ( Kütahya Futbol Kursu )

Adres :

30 Ağustos Mah. Şehit Harun Kahya Sok. No: 4/1 Etap 43 Halı Saha Kütahya » Merkez

Sektör :

Yetkili Kişi :

Hasan Deniz

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (553) 217 80 60

Kütahya merkezde birmilyonnokta.com üyesi olarak hizmetlerine devam eden Lider Spor Akademi sporu hayatının merkezine katmak isteyenlerin vazgeçilmezidir. Spor her birey için gereklidir. Sağlıklı bir vücuda sahip olmanın, zihinsel ve bedensel sağlığı güvende tutmanın en temel yolu spordur. Ayrıca profesyonel sporcu olarak mesleğini icra etmek isteyenlere, severek ve eğlenerek yaşamak isteyenlere de imkan vardır. Bizler bütün bu alanlarda profesyonel çözümler sunuyoruz.

Kütahya spor sektörünün öncülerinden birisi olarak her biri alanında deneyim sahibi, eğitimli, sertifikalı, başarıları olan, pedagoji sahibi bir kadroyla çalışıyoruz. Farklı branşlarda uzmanlığı bulunan eğitmenlerimizle amatör ve profesyonel olarak sporculuk yapmak isteyen herkesi hedeflerine ulaştırmaya yardımcı oluyoruz.

Spor dalları için en önemli unsurlardan birisi tesistir ve doğru tesis olmadığı takdirde gerekli sporu icra etmek imkansızdır. Bizler hizmet verdiğimiz branşlarda en iyi tesisleri kullanıyor gem sporcu sağlığı hem de spor için en doğru alanlarda çalışmalarımıza devam ediyoruz. Sporun her alanında aktif ve başarılı adaylar yetiştirmek için hummalı bir çalışma süreci takip ediyoruz.

Ülkemizde spora dayalı özel yetenek sınavlarıyla alım yapan birçok kurum vardır. Milli Savunma Bakanlığı, polis akademisi, beden eğitimi ve spor yüksekokulları, spor liseleri, askeri liseler, bekçilik gibi alımlarda adaylar özel yetenek sınavına girmektedir. Her sınavın detayları farklı olduğu için adayların özel olarak hazırlanması gerekmekte, adaylarımız uzmanlarımızca en iyi biçimde yetiştirilmektedir.

vt.tiktok.com/ZSdmYF11W/

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR