• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Lilis Lezzet Şöleni

Sektör :

Yetkili Kişi :

Leyla Özkan

Süsüne ve güzelliğine güzellik katmaya devam eden firmamız gün geçtikçe büyümeye devam ediyor. Yaptığımız küçük ama bir o kadar emek verdiğimiz süslü kurabiyelerimizi, renkli ve özenle işlediğimiz pastalarımızı, siz değerli müşterilerimizin beğenisine sunuyoruz. Yaptığımız şeylere düşlediğiniz şekli verip onlara dilediğiniz renkleri ve detayları katıyoruz. Sizlerin istediği şeyler tam da hayalinizde ki gibi olsun diye özenli bir şekilde çalışıyoruz. Pasta ve kurabiyelerimize verdiğimiz özeni ilk gördüğünüzde anlayacağınızdan eminiz.

Sizin hayal gücünüz ve bizim ellerimizin emeğiyle eşi benzeri olmayan minik sanat eserleri ortaya çıkarıyoruz. Kurabiyelerimizi dilediğiniz şekilde hazırladıktan sonra şeker hamurunun o renkli dünyasıyla onları hayalinizde ki renklerle kaplıyoruz. Pastalarımıza çıktığımız katlarla adım adım sizin mutluluğunuza da çıkıyoruz. Pastalarımızı; çikolata, şeker hamurundan yapılmış figürler ya da sadece renkli sade bir şeker hamuruyla kaplıyoruz. Çocuklarınız ve sizin için zevkinize uygun olanı buluyoruz ki dilediğiniz şeyden sonunda mutlu olun. Siz, pastanızdan ve kurabiyenizden memnun olunca biz işimizi aşkla yapmaya devam ediyoruz. Bu karşılıklı oluşan memnuniyet ile birlikte Ankara pasta ve pastane sektöründe en özverili çalışan ekip olmayı hedefliyoruz.

Memnuniyetinizi sadece gözünüze hitapla yapmayı istemiyoruz. Yaptığımız tüm lezzetlerle damağınızda da iz bırakmayı hedefliyoruz. Küçük kurabiyeler, özel tasarlanmış pastalar ile sizi özel hissettirmeyi istiyoruz. Küçük tatların getirdiği büyük seslerden gurur duyuyoruz. Hayatınızın ve neşenizin hep şeker hamurlarımız kadar renkli olmasını diliyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR