• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98
firma logo

Lokma'm

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Celal Günay

  • firma fb
  • firma instagram

Kocaeli Lokma’m en iyi pasta ürünleriyle sizlerin hizmetinde... Değişmeyen kalitemizle her gün sizlere en lezzetli tatlarımızı sunuyoruz. Tatlı sevenlerin vazgeçilmez yeri olarak ün kazanan yerimiz Kocaeli’de sizleri bekliyor. Titizlik, kalite ve tecrübemizle zengin ürün yelpazesine sahibiz. Yüksek müşteri memnuniyeti için özenle çalışıyoruz. Kurumsal değerlere önem vererek en önemli markalardan olmayı hedeflemekteyiz.

Profesyonel eller teknolojiyle buluşarak unutulmaz lezzetleri sizlere ulaştırıyor. Tesisimizi büyüterek kusursuz üretimlere devam etmekteyiz. Hijyen koşullarında hazırlanan, kalite ve lezzetinden ödün vermeyen ürünlerimiz vazgeçilmeziniz olacak. Müşterilerimiz bizim için oldukça önemlidir. Bu nedenle daha iyi bir hizmet sunabilmek adına her geçen gün gelişen ürün kalitesi ve çeşitler için özenle çalışıyoruz. Meşhur lokmacı arıyorsanız doğru yerdesiniz. Lezzetlerimizi denemekten pişman olmayacaksınız. Doğru yöntemlerle hazırlanan ürünlerimiz pek çok kişi tarafından yoğun ilgi görmektedir. Çikolata, pasta, lokma ve daha birçok farklı çeşitlerimizle gıda sektöründe öncü olmaya devam ediyor ve en iyiye ulaşmak için sizlerin isteklerine önem vererek gelişiyoruz.

Şerbetsiz lokma siparişi, iç dolgulu lokma, krema dolgulu lokma, Belçika çikolatalı lokma ve daha birçok istekleriniz için hizmetinizdeyiz. Hata payının neredeyse olmadığı modern ve kaliteli hizmetimizde ticari ahlaka uygun biçimde hareket ediyor, hassasiyetle müşterilerimizi ağırlıyoruz. Uzman ve deneyimli personellerimiz ekip ruhuyla çalışarak müşteri memnuniyetini devam ettirmektedir. Hedefimizi standartların üzerinde belirleyerek kusursuz kaliteyi müşterilerimize ulaştırdığımız yoğun çalışmamıza tanıklık edebilirsiniz.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR
Merhaba

Bayram Nedeniyle Kapayılıyız
Solido Grup Firmamız Olarak Bayram Boyunca Hizmet Veremiyoruz. İstek ve Arzularınızı [email protected] Mail Adresinden İletebilirsiniz.

Herkesin Bayramı Mübarek Olsun.
İyi Bayramlar