• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Lollipop Kids Club

Adres :

Sinanoba Mah.serap Sokak (lavinya Marmar Sitesi Altı Onur Market Karşısı) Büyükçekmece - İstanbul İstanbul » Büyükçekmece

Sektör :

Yetkili Kişi :

Bahar Ağaoğlu - Rahime Tapan

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

kidsclub.lollipop@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (535) 304 13 77

Whatsapp 2:

0 (533) 690 74 94

Lollipop Kids Club

Lollipop Kids Clubfirması olarak sektörel anlamda sunmuş olduğumuz imkanlar müşterilerimiz için en yüksek kaliteyi oluşturmaktadır. Oyun Atölyesi kolunda kurulmuş olan firmamız yılların vermiş olduğu tecrübe sayesinde kaliteyi elde etmeyi başarmış ve değişmez bir hale getirerek eksiksiz kentinin müşterilerine sunmayı bir borç bilmiştir. Bu borç hissiyatı karşısında müşterilerimize karşı sorumluluklarımızı sürekli bir şekilde en doğru biçimde göstererek güven ve beğeni kazanıyoruz. Her müşterimizin firmamıza göstermiş olduğu ilgidaha üst noktaya ulaşarak kentin en önemli işletmelerinden biri olmayı başarıyoruz.

Tüm müşterilerimizin memnun olduğu,şikâyetlerin sıfıra indirildiği, kalitenin firmamız ile eşdeğer tutulduğu bir misyonla yolumuza devam ediyoruz. Kendimize vizyon olarak sınır çizmeyi gelecek güzel günler adına uygun bulmuyoruz. Bundan dolayı müşterilerimizle beraber her geçen gün daha da büyüyerek hayallerin hakikate dönüşmüş olduğu bir üretim ve hizmet portföyü ile sektördeki faaliyetlerimize devam edeceğiz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR