• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Lomar Jeneratör

Sektör :

Yetkili Kişi :

Selim Ülker

Ülkemizin başkenti Ankara jeneratör sektöründe faaliyet gösteren ve değişik sektörlerden yüzbinlerce işletmeyi bir araya getiren dijital platform birmilyonnokta.com üyelerinden biri Lomar Jeneratör, bireysel ve kurumsal müşterilerine hizmet vermektedir. Özellikle arazide veya elektrik sisteminin randımanlı çalışmadığı bölgeler ile şebeke elektriğinin kesilmesi gereken yerlerde çokça kullanılan jeneratörler aynı zamanda elektrik kesintileri sebebiyle çalışmaların durmaması için birçok işletme tarafından istenmektedir.

Müşterilerinin farklı ihtiyaçlarını karşılayacak, taşınabilir, kabinli, kabinsiz farklı jeneratörlerin satışını gerçekleştiren işletme Ostim’le beraber Ankara’da sanayinin merkezi konumundaki İvedik’ten ülkenin her köşesine hizmet vermektedir. Merkezi konumuyla hem Ankara’daki müşterilerine hızla ulaşabilen işletme, aynı zamanda kargo ve ambar firmalarına da yakın olması sayesinde şehir dışındaki müşterilerine de ürünlerini hızlı bir biçimde ulaştırabilmektedir.

Deutz, Perkins, Ricardo, Yangdong, Doosan gibi dünyaca tanınan jeneratör üreticilerinin temsilciliğini gerçekleştiren Lomar Jeneratör, aynı zamanda kendi markasıyla da üretim yapmaktadır. Dizel ve benzinli olmak farklı yakıt seçeneklerine sahip, çok farklı kapasitede jeneratörlerin satışını gerçekleştiren işletme, aynı zamanda satışını yaptığı ürünlerin yedek parçalarının da temini konusunda da müşterilerine hizmet vermektedir.

Jeneratörlerle ilgili her türlü sorununuza hızlı ve kaliteli çözüm öneri sunan işletme, müşteri memnuniyetini ilk sıraya koyan anlayışı ve tecrübeli kadrosuyla hizmet vermektedir. Ev, tarla veya üretim işletmesi fark etmeden kesintisiz elektriğe ihtiyacı olan her müşteriye uygun çözümler sunan işletme haftanın altı günü kapılarını müşterilerine açmaktadır.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR