• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98
firma logo

Loona Baby Spa

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Nurbanur Tomruk - Aleyna Yazıcı

reklam logosu
  • firma instagram

Loona Baby Spa firması olarak birmilyonnokta.com sitesi üyesi olup sizlere online bir şekilde de hizmet vermeye devam etmekteyiz. Trabzon sağlık sektöründe hizmet veren firmamız Loona Baby Spa firması olarak sizlere hizmet vermekteyiz. Sizlere sunduğumuz hizmetler bebekler üzerinedir. Bebek ve annelerine hizmet sunan firmamız çok geniş bir hizmet yelpazesine sahiptir. Sizlere sunduğumuz hizmetler sizlerin ve bebeğinizin daha iyi kaynaşarak birbirine en iyi şekilde uyum sağlamasını sağlayacaktır.

Sizlere çok çeşitli bir hizmet portföyü sunan firmamız sizlere sunduğu tüm hizmetler alanında gerekli eğitimi almış ve uzman kişiler tarafından sizlere sunulmaktadır. Hizmet durumun da iken sürekli dikkatli bir şekilde hizmet veren çalışanlarımız işlerinin bebekler üzerine olduğu için ne kadar büyük bir dikkat gerektirdiğini bilmektedir. Yine uzman çalışanlarımız ile birlikte sizlere sunduğumuz bebek oyun aktivitemiz bebekleriniz nasıl sosyalleşeceğini ve uyum sağlayacağını öğrenerek insan ilişkilerinde ki gelişimini başlatıyoruz.

Müşteri odaklı çalışan firmamız hizmetlerinden biriside diş buğdayı organizasyonudur. Bebeğin ilk dışı çıktığında yapılan bu eski Türk geleneği kutlamanıza firma olarak yardımcı olmaktayız. Firmamız yine müşteri odaklı hizmet anlayışının göstergesi olması için sizlere sunduğumuz tüm hizmetleri de en uygun fiyat ve ödeme şekilleri ile birlikte sizlere sunmaya çalışmaktadır. Sizde firmamızın sizlere sunduğu hizmetlerden yararlanmak ve bizleri tercih etmek istiyorsanız bize irtibat yollarımızdan ulaşabilirsiniz. Bizleri tercih ettiğiniz için pişman olmayacaksınız.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR