• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Lotus Beauty

Adres :

Adnan Kahveci Mahallesi Yavuz Sultan Selim Bulvarı Perlavista Avm Yanı Perlevista A Rezidans Kat: 10 Daire: 99 İstanbul » Beylikdüzü

Sektör :

Yetkili Kişi :

Elif Özkonucu - Şengül Türköz

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (552) 358 09 78

Güzelliğin tek adresi Lotus Beauty birmilyonnokta.com üyesidir. Güzellik merkezimizde sizlere yüksek standartta hizmet vermeye devam ediyoruz. Aynaya baktığınızda istediğiniz görüntüye kavuşabilmeniz için alanında profesyonel ve başarılı ekibimizle isteklerinize cevap veriyoruz.

Kusursuz ve sağlıklı bir görüntüye kavuşmak herkesin en doğal hakkıdır. Bizler de bu hakkınızı kullanmanız için hem bütçenize uygun hem de konforunuza uygun hareket ediyoruz. Birinci sınıf kalitede olan güzellik merkezimizde rahat bir şekilde hizmet almanızı sağlıyoruz. Salonumuzda yaptığımız cilt bakımlarımızla cildinizi rahatlatıp pürüzsüz ve sağlıklı bir görünüme kavuşturuyoruz. Kaş, cilt, tırnak ve dudak dolgusu işlemlerimiz mevcut olup her gününüzü güzelleştirmeye devam ediyoruz. Sivilcelerinizden ve iz kalmış lekelerinizden yüzünüzü tamamen arındırıyoruz. Protez tırnak, manikür- pedikür, kalıcı oje, istediğiniz desende tırnak görüntüsüyle ellerinizde artık dilediğiniz görüntüye kavuşuyor.

Bakımlı olmak tüm kadınların en çok istediği şey olup güzellik salonumuzda hijyenik koşullar altında bu arzunuzu yerine getirmeye devam ediyoruz. Kullanmış olduğumuz her ürün birinci sınıf kalitede olup kullanılan makinalarında temizliği düzenli olarak çalışanlarımız tarafından yapılmaktadır. Kaliteli bir bakımın yanında sağlıklı bir hizmet almakta çok önemlidir. Bu yüzden bizleri gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz.

İstanbul güzellik merkezi sektöründe tüm hızla hizmetlerimizi sunmaya devam ediyoruz. Biz sizin için en hassas şekilde çalışıyoruz ve buradan ayrılırken de büyük memnuniyetle ayrılmanızı sağlıyoruz. Sizlerde kafanızdaki her soru işaretini bizimle paylaşabilirsiniz. İletişim adreslerimizden bizlere her zaman ulaşım sağlayabilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR