• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98
firma logo

Lpg Expertiz 35

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Mahsun Polat

reklam logosu
  • firma instagram

Lpg Expertiz 35 firması olarak birmilyonnokta.com sitesi üyesi olup sizlere online bir şekilde de hizmet vermeye devam etmekteyiz. İzmir oto servis ve tamirhane sektöründe hizmet veren firmamız Lpg Expertiz 35 sizlere müşteri odaklı bir hizmet anlayışı sunmaktadır. Sizlere sunduğumuz hizmetler günlük hayatımda neredeyse her insanın çeşitli nedenler ile birlikte kullandığı arabalar üzerinedir. Sizlere geniş bir hizmet menüsü sunmakta olan firmamız aracınızın sizlere daha güvenli ve konforlu bir kullanım sunmasını sağlamakla birlikte aracınızın performansını da maksimum olarak sunmasını sağlamaktadır.

Sunduğu geniş hizmet portföyü ile tanınmakta olan firmamız planlı ve düzenli bir şekilde çalıştığı için işlemelerini en hızlı şekilde yerine getirerek sizleri en az şekilde mağdur ermektedir. Alanında gerekli eğitimi almış iş arkadaşlarımızla birlikte sizlere sunduğumuz hizmetler sizlerin istek ve talepleri üzerine sizlere sunulmaktadır.

Sizlere sunduğumuz ilk hizmetlerden birisi aracınızın genel durumu açısından oldukça önemli olan oto periyodik bakımdır. Düzenli olarak periyodik balım yaptırmak aracınızın oluşturacağı soruları önceden görerek önü geçmemize de yardımcı olmaktadır. Firmamızın bu hizmeti gibi müşteri odaklı olan ve sizlerin yararına dokunacak birçok hizmeti daha sizlere sunmaktayız.

Müşteri memnuiyetine de büyük bir önem veren firmamız sizlere sunduğu tüm hizmetleri uygun fiyatlar ile birlikte de sizlere sunmaya çalışmaktadır. Sizde firmamızın sunduğu eşsiz hizmetlerden yararlanmak istiyorsanız bizlere irtibat yollarımızdan ulaşabilirsiniz.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR