• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Lr Bağımsız İş Ortağı Özlem Çimecioğlu

Sektör :

Yetkili Kişi :

Özlem Çimecioğlu
LR ÜYELİK PAKETLERİ

LR ÜYELİK PAKETLERİMİZİ İNCELEYİN!

LR ürünlerini aylık kota şartı olmadan indirimli almak veya katalog fiyatından satarak ek gelir elde etmek için şirkete üye olmanız gerekiyor. Üyelik için herhangi bir kayıt ücreti, aylık veya yıllık aidat ödemezsiniz, ancak üyelik aşamasında ilk siparinizi vermeniz gerekir. Şirket bunun için size indirimli geliş fiyatları üzerinden alabileceğiniz 3 farklı fiyatta paket seçeceği sunar: Serbest Seçim, Tanıtım Seti ve İş Geliştirme Seti…

Serbest Seçim Başlangıç Seti – En az 99 TL

Serbest Seçim, adında da anlaşılacağı üzere aslında bir paket veya set değildir. Üye olmak içinkatalogdan kendinize en az 140TL değerinde ürün seçersiniz, bunlar size 99 TL’ye indirimli olarak gelir. Ürün sayısında sınır yoktur. Kaç ürün alırsanız alın, hepsini indirimli fiyattan ödersiniz. Ne kadar ödeyeceğinizi bulmak için katalogdan ürünlerinizi seçip, toplam fiyatı en sonhesap makinasıyla 1.4’e böldüğünüzde, ödeyeceğiniz toplam tutarı bulursunuz. Bu tutaren az 99 TL olmalıdır.

Serbest Seçim set ile LR’a üye olduğunuzda aşağıdaki belgeler standart olarak paket içeriğinde gelir:

LR Katalog (1 adet) Fiyat Listesi LR Pazarlama Planı LR Şirket Tanıtımı İş Ortağı Başvuru Formu (2 adet)

Bu paketi LR’ı iş olarak yapmak isteyenlerden ziyade, üye olarakkendine indirimli ürün almak isteyenlertercih eder.

Tanıtım Seti 249 TL – LR Üyelik Paketleri

LR bağımsız iş ortağı olarak aramıza katılmak, Ürünlerin tanıtımını yapmak, Ekibinizi kurup, para kazanmaya başlamak istiyorsanız, 249 TL değerindeki Tanıtım Seti tam size göre.

Bu pakette LR’ıngünlük kullanıma uygun 8 tam boy kişisel bakım ürünübulunur. Hepsini249 TL’ye indirimlialabilirsiniz. Ek olarak34 tane parfüm numunesini(her biri 2ml) içerenStarbox parfüm testerları kutusu hediyeolarak gelir. Sonradan almak isterseniz bu tester kutusu 70 TL’dir. Paketteki ürünler değiştirilemez, ancak istediğiniz ürünü ekleyebilirsiniz. Setteki tüm ürünleri listesi şu şekilde:

Aloe Vera Acil Durum Spreyi 150ml (Aloe Vera Box Set) Aloe Vera Konsantre (Aloe Vera Box Set) Aloe Vera Propolis Krem(Aloe Vera Box Set) Aloe Vera MSM Vücut Jeli Aloe Vera Vücut Losyonu Aloe Vera El Kremi Aloe Vera Acil Durum Spreyi 500ml Microsilver Plus Diş Macunu Starbox Parfüm Numuneleri (Hediye)

İş Geliştirme Seti 439 TL

Bu paket LR’ın en çok satan Aloe Vera ürünlerinden oluşmaktadır.19 tanetam boy cilt bakım ürününü439 TL’ye indirimlialabilirsiniz. Ek olarak34 tane parfüm numunesini(her biri 2ml) içerenStarbox parfüm testerları kutusu hediyeolarak gelir. Sonradan almak isterseniz bu tester kutusu 70 TL’dir. Paketteki ürünler değiştirilemez, ancak istediğiniz ürünü ekleyebilirsiniz. Setteki tüm ürünleri listesi şu şekilde:

Aloe Vera Acil Durum Spreyi (Aloe Vera Box Set) Aloe Vera Konsantre (Aloe Vera Box Set) Aloe Vera Propolis Krem(Aloe Vera Box Set) Aloe Vera MSM Vücut Jeli Aloe Vera Temizleme Mendilleri Aloe Vera Vücut Losyonu Aloe Vera Hassas Cilt Kremi Aloe Vera Gündüz Kremi Aloe Vera Thermo Lotion Aloe Vera Nemlendirici Jel Krem Aloe Vera Nemlendirici Maske Aloe Vera El Kremi Aloe Vera Dudak Koruyucu Aloe Vera Yüz Peelingi Aloe Vera Şampuan Aloe Vera Duş Jeli Aloe Vera Saç Kürü Spreyi Aloe Vera Krem Sabun Aloe Vera Deo Roll-on Starbox Parfüm Numuneleri (Hediye)

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR