444 24 98
  1. Güzellik ve Kişisel Bakım
  2. Antalya
  3. LR BAĞIMSIZ İŞ ORTAĞI SİBEL TAŞ

LR BAĞIMSIZ İŞ ORTAĞI SİBEL TAŞ İletişim Bilgileri

Lr Bağımsız İş Ortağı Sibel Taş

Katalogdan satış fiyatı en az 120 TL olacak şekilde ürün seçerseniz, bunlar size en az 85 TL’ye gelir. Alacağınız ürünlerin geliş fiyatı ne tuttuysa, onu ödersiniz. Katalogdan hesaplama yapacaksınız ürünleri seçin, toplam fiyatı en son 1.4’e bölün, geliş fiyatını bulursunuz. Ödeme yöntemleri: Kapıda nakit (+5 TL kapıda ödeme işlem ücreti) Kapıda kredi kartı (taksit yok, +5 TL kapıda ödeme işlem ücreti) EFT / Havale (Şirket hesabına para transferi yapılması ve dekontun üye başvuru formuyla birlikte yollanması gerekir. Şirket merkezine kredi kartı (Şirket kişiyi 444 12 61’den arar, kart bilgilerini telefonda ister ve ödemeyi alır. Kart bilgileri şirkette saklanmaz. Diğer paketlerde aynı şekilde uygulanır. Ürünlerin toplam puan değeri (pw) 200’ü geçerse anlaşmalı bankaların kredi kartlarına en az 3 taksit yapılır.) Online kayıt formunda online kredi kartı ile ödeme. (Kişinin kart bilgileri istenir, iş ortağı online kayıt formu doldururken kart bilgileri girilerek ödeme yapılır. VADE FARKI ödenerek 9 taksite kadar ödeme yapılabilir.) Hazır pakettir, içerisindeki ürünler değiştirilemez. Ürünlerin katalog fiyatı toplamda 280 TL’dir. 70 TL değerinde 34 parfüm numunesi de hediye gelir. Yanına istenirse başka ürün de eklenebilir. Ödeme yöntemleri: Kapıda nakit (+5 TL kapıda ödeme işlem ücreti) Kapıda kredi kartı (taksit yok, +5 TL kapıda ödeme işlem ücreti) EFT / Havale (Şirket hesabına para transferi yapılması ve dekontun üye başvuru formuyla birlikte yollanması gerekir.) Şirket merkezine kredi kartı (Eklenler ürünlerler birlikte puan toplamı 200 pw’yi geçerse, anlaşmalı bankaların kredi kartlarına en az 3 taksit yapılır.) Şirket merkezine kredi kartı (Eklenler ürünlerler birlikte puan toplamı 200 pw’yi geçerse, anlaşmalı bankaların kredi kartlarına en az 3 taksit yapılır.) # Online kayıt formunda online kredi kartı ile ödeme. (Kişinin kart bilgileri istenir, iş ortağı online kayıt formu doldururken kart bilgileri girilerek ödeme yapılır. VADE FARKI ödenerek 9 taksite kadar ödeme yapılabilir.) Hazır pakettir, içerisindeki ürünler değiştirilemez. Ürünlerin katalog fiyatı toplamda 539,80 TL’dir. 70 TL değerinde 34 parfüm numunesi de hediye gelir. Yanına isternirse başka ürün de eklenebilir. Ödeme yöntemleri: EFT / Havale Şirket merkezine kredi kartı (Anlaşmalı bankaların kredi kartlarına en az 3 taksit yapılır.) Online kayıt formunda online kredi kartı ile ödeme. (Kişinin kart bilgileri istenir, iş ortağı online kayıt formu doldururken kart bilgileri girilerek ödeme yapılır. VADE FARKI ödenerek 9 taksite kadar ödeme yapılabilir.)

Adres Adres Fener Mh 1950/2 Sokak Furkan Apt 4.kat 11 Numara Muratpaşa Antalya
Telefon 1 Telefon 0 (532) 356 67 98
Yetkili Yetkili Sibel Taş
Lokasyon Lokasyon Antalya » Muratpaşa
Fener Mh 1950/2 Sokak Furkan Apt 4.kat 11 Numara Muratpaşa Antalya

LR BAĞIMSIZ İŞ ORTAĞI SİBEL TAŞ Firması Hakkında

Katalogdan satış fiyatı en az 120 TL olacak şekilde ürün seçerseniz, bunlar size en az 85 TL’ye gelir. Alacağınız ürünlerin geliş fiyatı ne tuttuysa, onu ödersiniz. Katalogdan hesaplama yapacaksınız ürünleri seçin, toplam fiyatı en son 1.4’e bölün, geliş fiyatını bulursunuz.

Ödeme yöntemleri:

Kapıda nakit (+5 TL kapıda ödeme işlem ücreti) Kapıda kredi kartı (taksit yok, +5 TL kapıda ödeme işlem ücreti) EFT / Havale (Şirket hesabına para transferi yapılması ve dekontun üye başvuru formuyla birlikte yollanması gerekir. Şirket merkezine kredi kartı (Şirket kişiyi 444 12 61’den arar, kart bilgilerini telefonda ister ve ödemeyi alır. Kart bilgileri şirkette saklanmaz. Diğer paketlerde aynı şekilde uygulanır. Ürünlerin toplam puan değeri (pw) 200’ü geçerse anlaşmalı bankaların kredi kartlarına en az 3 taksit yapılır.) Online kayıt formunda online kredi kartı ile ödeme. (Kişinin kart bilgileri istenir, iş ortağı online kayıt formu doldururken kart bilgileri girilerek ödeme yapılır. VADE FARKI ödenerek 9 taksite kadar ödeme yapılabilir.)

Hazır pakettir, içerisindeki ürünler değiştirilemez. Ürünlerin katalog fiyatı toplamda 280 TL’dir. 70 TL değerinde 34 parfüm numunesi de hediye gelir. Yanına istenirse başka ürün de eklenebilir.

Ödeme yöntemleri:

Kapıda nakit (+5 TL kapıda ödeme işlem ücreti) Kapıda kredi kartı (taksit yok, +5 TL kapıda ödeme işlem ücreti) EFT / Havale (Şirket hesabına para transferi yapılması ve dekontun üye başvuru formuyla birlikte yollanması gerekir.) Şirket merkezine kredi kartı (Eklenler ürünlerler birlikte puan toplamı 200 pw’yi geçerse, anlaşmalı bankaların kredi kartlarına en az 3 taksit yapılır.) Şirket merkezine kredi kartı (Eklenler ürünlerler birlikte puan toplamı 200 pw’yi geçerse, anlaşmalı bankaların kredi kartlarına en az 3 taksit yapılır.)
# Online kayıt formunda online kredi kartı ile ödeme. (Kişinin kart bilgileri istenir, iş ortağı online kayıt formu doldururken kart bilgileri girilerek ödeme yapılır. VADE FARKI ödenerek 9 taksite kadar ödeme yapılabilir.)

Hazır pakettir, içerisindeki ürünler değiştirilemez. Ürünlerin katalog fiyatı toplamda 539,80 TL’dir. 70 TL değerinde 34 parfüm numunesi de hediye gelir. Yanına isternirse başka ürün de eklenebilir.

Ödeme yöntemleri:

EFT / Havale Şirket merkezine kredi kartı (Anlaşmalı bankaların kredi kartlarına en az 3 taksit yapılır.) Online kayıt formunda online kredi kartı ile ödeme. (Kişinin kart bilgileri istenir, iş ortağı online kayıt formu doldururken kart bilgileri girilerek ödeme yapılır. VADE FARKI ödenerek 9 taksite kadar ödeme yapılabilir.)

 LR BAĞIMSIZ İŞ ORTAĞI SİBEL TAŞ FİRMA ETİKETLERİ

LR BAĞIMSIZ İŞ ORTAĞI SİBEL TAŞ

Sibel Tas LR Bağımsız İş Ortağı Grubu

Sibelle Sağlık ve Güzellik

Sibel online danışmanlık

Türkiye bağımsız lr üyesi

Türkiye bağımsız lr danışmanı

Türkiye lr ürünleri

Türkiye aloe vera ürünleri

Türkiye Bitkisel ve Medikal Doğal Ürünler

Türkiye Cilt Bakımı ürünleri

Türkiye lr Leke Bakımı ürünleri

Türkiye lr Egzama ürünleri

Türkiye lr Sedef Bakımı ürünleri

Türkiye lr Çatlak Bakımı ürünleri

Türkiye lr Selülit Bakımı ürünleri

Türkiye Sağlık Bakanlığı onaylı cilt bakım ürünleri

Türkiye Dermatest Onaylı cilt bakım ürünleri

Türkiye lr üye kaydı

Türkiye kariyer iş fırsatı

Türkiye lr el ayak bakım ürünleri

Türkiye LR bağımsız iş ortağı

Türkiye aloe vera cilt bakım ürünleri

Türkiye aloe vera

Türkiye Lr Zeitgard

Türkiye Lr Zeitgard cilt yeniliği

Türkiye Lr saç serumu

Türkiye Lr bağımsız iş ortağı

Türkiye Lr kataloğ Türkiye Lr temmuz katalog

Türkiye Lr bağımsız iş ortaklığı

Antalya bağımsız lr üyesi

Antalya bağımsız lr danışmanı

Antalya lr ürünleri

Antalya aloe vera ürünleri

Antalya Bitkisel ve Medikal Doğal Ürünler

Antalya Cilt Bakımı ürünleri

Antalya lr Leke Bakımı ürünleri

Antalya lr Egzama ürünleri

Antalya lr Sedef Bakımı ürünleri

Antalya lr Çatlak Bakımı ürünleri

Antalya lr Selülit Bakımı ürünleri

Antalya Sağlık Bakanlığı onaylı cilt bakım ürünleri

Antalya Dermatest Onaylı cilt bakım ürünleri

Antalya lr üye kaydı

Antalya kariyer iş fırsatı

Antalya lr el ayak bakım ürünleri

Antalya LR bağımsız iş ortağı

Antalya aloe vera cilt bakım ürünleri

Antalya aloe vera

Antalya Lr Zeitgard

Antalya Lr Zeitgard cilt yeniliği

Antalya Lr saç serumu

Antalya Lr bağımsız iş ortağı

Antalya Lr kataloğ Antalya Lr temmuz katalog

Antalya Lr bağımsız iş ortaklığı


Devamını Göster