• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Lulu Baby Spa Karadeniz Ereğli

Adres :

Müftü Mahallesi Süheyla Erel Sokak Ay City İş Merkezi Kat.9 No: 99 Zonguldak » Karadenizereğli

Sektör :

Yetkili Kişi :

Ayşin Kılıç

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

aysinkilic@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (533) 691 51 91

SPA su ile gelen sağlıktır. Çok eski zamanlardan günümüze kadar sağlıklı bir yaşam sürmek isteyen insanların tercih ettiği bir şifalandırma yöntemidir. Şimdiler de bebekler ve çocuklar için de oluşturulmuş Spa metotları vardır.

Gebelik dönemi süresinde amniyo sıvısı içinde gelişimi sürdüren bebeğin doğum ile birlikte yeni yaşam alanına alışması için sğlıklı su imkanları sunan SPA ona büyük fayda sağlar. Bebekler doğumdan 3 hafta sonra SPA hizmeti alabilirler. Bunun için de güvenilir bir yerden destek almak gerekir. Çünkü SPA suyu içerisindeki bebeğin doğru yöntemlerle gelişimi sağlanmalıdır. Herhangi bir sorun onu olumsuz etkiler.

Zonguldak’ın Karadenizereğlisi ilçesinde hizmet veren işletmemiz her zaman doğru yöntemleri tercih eder. Bebeğinize en az sizin kadar özen gösterek onun gelişimi için gereken her konuya hakimdir. İzlediğimiz SPA yöntemleri ile bebekler ruhsal ve fiziksel yönden rahatlar. Eğer uyku öncesinde yapılırsa bilinç altı uykuya hazırlanır. Bebeğin dokunma duyusu gelişir. Bağışıklık sistemi güçlenir. Eğer bebeğin ağrıları varsa bunları geçirir. Eklemlerdeki gerilim azalır. İskelet kasları rahatlar. Bebeğin fizyolojik gelişimini destekler. Sunduğu tüm faydalar göz önüne alınırsa doğru SPA hizmetinin alınması gerektiği çok net anlaşılır.

Zonguldak baby spa konusunda profesyonel bir destek arıyorsanız her zaman hizmetinizdeyiz. Firmamız uzun yıllardır verdiği hizmetle sizlerden tam not almayı başarıyor. Bebeğinizin fiziksel ve ruhsal gelişimi göz önüne alınarak buna göre bir program izliyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR