• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

M-m Motors

Adres :

İvedik Osb Merkez Sanayi 1527 Sk. No: 30 Yenimahalle / Ankara Ankara » Yenimahalle

Sektör :

Yetkili Kişi :

Mansur Çal - Murat Aslan

E-Posta Adresi :

mansurobencal@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (530) 834 13 00

Whatsapp 2:

0 (506) 848 16 68
M-m Motors olarak Ankara Yenimahalle de ihtiyacınıza ve bütçenize göre hizmet vermek için tüm otomotiv sektörüyle ilgili yenilikleri takip ederek sizlere hizmet sunmaktayız..
M-m Motors olarak birbirinden modern araçları bünyemizde bulunduruyor, tercihinize sunuyoruz. Bu sayede hayallerinizdeki araçlara firmamız ile sahip olabilirsiniz. Dilerseniz üst model araçlarımızı tercih ederek konforlu seyahatlere yelken açabilir dilerseniz kabalık ailelere hitap eden araçlarımızı tercih ederek kalabalık gezilerinizi daha hesaplı hale getirebilirsiniz. Firmamızın bünyesinde bulunan araçlar her türlü ihtiyaca cevap verecek nitelikte olduğu gibi her türlü bütçeye de uygun özelliklerdedir. Tamamının bakımı düzenli olarak yatırılan, vergileri, sigortaları günü gününe takip edilen araçlarımız sayesinde yolculuklarınızda hiçbir sıkıntı yaşamaz, sevdiklerinizle beraber keyifli yolculukların tadını çıkarabilirsiniz.

M-m Motors olarak uzun yıllardır hizmet verdiğimiz araç satış sektöründe yenilikçi çözümlerimiz ve zengin hizmet ağımız ile hizmetinizde bulunuyoruz. Araç sahibi olmanın son derece zorlaştığı günümüzde araç ihtiyaçlarınıza pratik çözümler sunuyor gerek kişisel gerekse kurumsal araç satış hizmetleri sunuyoruz. Dilerseniz bireysel olarak araç alım satım dilerseniz flo araç alım satım tercih ederek firmanızın, kurumunuzun bütün araç ihtiyaçlarınız tarafımızdan karşılayabilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR