• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98

M & S Oto

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Mustafa Camcı

  • firma instagram

İnsanlar zamandan ve enerjiden tasarruf sağlamak adına araçları tercih eder. Araç kullanımı her geçen gün artmaktadır. Çünkü insanlar gün içinde rahat hareket etmek, ulaşım sıkıntısı yaşamamak ister. Bu nedenle aracı olmayan insanlar yeni araç alırken araç sahipleri de araçlarını yenilemektedir. Eğer sizler de yeni bir araç almak istiyorsanız ya da aracınızı yenilemek istiyorsanız firmamızı ziyaret edebilirsiniz. Firmamızda bulunan araçlar uygun ve doğru fiyat aralığında sizlere sunulmaktadır.

M & S Oto ailesi olarak şehrimizde uzun zamandır hizmet vermekteyiz. Sektörde bulunduğumuz süre içerisinde çalışmalarımızda herhangi bir aksilik olmaması adına işimizi özenle ve dikkatle yapıyoruz. Müşteri odaklı hareket etmemiz sayesinde değerli müşterilerimizin istek ve ihtiyaçlarına her zaman en doğru çözümlerle cevap buluyoruz. Oto galerimizde farklı markalara ait araç modelleri bulunuyor. Bu modeller arasında rahatlıkla tercih yapabilirsiniz.

Firmamızda en iyi hizmeti sizlere sunmak adına bilgi ve birikim sahibi ekibimizle hizmet veriyoruz. Araçlar hakkında yeterli bilgiye sahip olan ekibimiz sizlerin sorularına en doğru cevabı sunuyor. Araçlar sıfırdır. Aynı zamanda ikinci el araçlar da firmamızda bulunmaktadır. Bütçenize uygun aracı burada bulabilirsiniz. Eğer farklı bir model istiyorsanız sizlere bu konuda yardımcı olabiliriz. Bursa oto galeri sektöründe verdiğimiz hizmet ile birçok rakip firmayı geride bırakıyor ve firmamızı ön plana çıkarıyoruz. Güvenilir, doğru, kaliteli çalışmalarımızla sizlere hizmet vermeye devam edeceğiz.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR
Merhaba

Bayram Nedeniyle Kapayılıyız
Solido Grup Firmamız Olarak Bayram Boyunca Hizmet Veremiyoruz. İstek ve Arzularınızı [email protected] Mail Adresinden İletebilirsiniz.

Herkesin Bayramı Mübarek Olsun.
İyi Bayramlar