• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98
firma logo

Mahzen Büryan Döner

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Şehmuz Altuncu

reklam logosu
  • firma fb

Kocaeli Çayırova’da hizmet veren Mahzen Büryan Döner işletmemiz birmilyonnokta.com üyesidir ve uzun yıllardır bölgenin en sevilen lezzet durağıdır. Ülkemiz mutfağı dünyanın en zengin mutfaklarından birisidir ve her yöremizin, her bölgemizin kendine has onlarca farklı lezzeti vardır. Bununla birlikte bazı yörelerimizin bazı lezzetleri diğerlerine kıyasla daha çok öne çıkmış, her yerde tanınır ve aranır hale gelmiştir. Fakat yöresel ürünlerde gerçek lezzeti tutturmak oldukça zor olduğundan doğru yerde, doğru yiyeceği tüketmek gerekmektedir.

Kocaeli restaurant sektörünün liderlerinden birisi olarak bizler ilk etapta Bitlis’imizin meşhur büryan kebabını değerli müşterilerimize tattırmayı hedefledik. Bunun için yöremizde yapıldığı haliyle büryan kebabını Kocaeli’ne taşıdık. Aynı ortamda, ustalarımızın saklı tarifleriyle her gün taptaze şekilde kebabımızı hazırladık. İlk günden itibaren büryan kebabımız büyük ilgi gördü. Fakat bizler başarılarımızı yeterli görmedik ve daima daha fazlası için çalışmalarımıza devam ediyoruz. Bu kapsamda her damak zevkine hitap edebilmek, sizlere daha faza menü sunabilmek için ürün yelpazemizi genişlettik.

Mahzen Büryan Döner olarak her gün çok sayıda çorba çeşidimizi, Adana kebabımızı, tavuk şişimizi, tavuk ızgaramızı, Urfa kebabımızı, ızgara köftemizi ve daha fazlasını sizler için hazırlıyoruz. Toplu kebap siparişlerinizi kabul ediyor, daima en lezzetli ve en güvenilir malzemeleri seçiyor, kalite standartlarımızı en üst seviyede tutuyoruz. Hem gönüllere hem midelere hitap ettiğimiz alanda kaliteyi uygun fiyata sunuyoruz.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR