• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Makyaj Petek Temizleme

Adres :

Zafer Mahallesi Levent Sokak Afyon/merkez Afyonkarahisar » Merkez

Sektör :

Yetkili Kişi :

Abdullah Sevim

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

-

Whatsapp 1:

0 (541) 676 20 77

Whatsapp 2:

0 (541) 676 20 77

Makyaj Petek Temizleme olarak afyon petek temizleme,afyon petek temizliği yapanlar,afyon makina ile petek temizliği,afyon ilaçlı petek temizliği,afyon petek temizlemeciafyon petek temizleme firmaları,afyon petek temizleme sistemleri,afyon uygun fiyata petek temizleme,afyon petek temizleme fiyatları,afyon ısınmayan petek temizliği vb alanda hizmet vermekteyiz.

Makyaj Petek Temizleme Teknolojik gelişmelere açık olma, ekip çalışmasına önem verme, bulunduğumuz sektörde en iyisi olma, iş ve işçi güvenliği ile birlikte çalışanların da memnuniyetine önem vermeyi amaç edinen firmamız, sektörde bu vizyonları ile örnek firma olmayı hedeflemektedir. Firmamızbu doğrultuda ilerleme ve gelişmeyi sürecin bir parçası olarak görmekte ve sektörde yer alan tüm paydaşlar için değer üreten bir firma olarak var olmaktadır.

Sektörde kendine özgü iş modeli ile katma değerli ürünler ortaya koyan firmamız; hizmette kalite sağlanır herkes kazanır mottosunu ilke olarak edinmiştir. Bu doğrultuda gerçekleştirdiği yüksek kalite üretim ve hizmetler ile müşterilerine sadece satın alımda değil, satın alım sonrası teknik destek ve yardımı da sağlamaktadır. Firmamız Aker Petek Temizleme müşteri odaklı, ortak kazanım yaklaşımı, çözüm danışmanlığı ve hizmeti ile müşterilerimizin saygısını kazanmakta, müşterilerimizin firmamıza olan saygı ve bağlılığını arttırmaktadır.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR