• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Malatya Yöresel Ürünleri Ulu Gıda

Sektör :

Yetkili Kişi :

Hasan Hüseyin Ulu

Malatya Yöresel Ürünleri Ulu Gıda isimli firmamız İstanbul’da bulunmakta, birmilyonnokta.com üyesi olarak alışveriş sektöründe hizmet vermektedir. Malatya’nın yöresel lezzetlerini, doğal ürünleri bulabileceğiniz firmamızdan sağlığınıza yararlı olacak pek çok ürün temin edebilirsiniz.

Kayısı denilince ilk akla gelen, pek çok yöresel lezzete ev sahipliği yapan Malatya’dan getirilen şu ürünleri Esenler’deki firmamızdan satın alabilirsiniz:

Yayık tereyağı Köy peyniri Dut pekmezi Çökelek Çemen derman Gün kurusu kayısı İslim kayısı

Bu ürünler haricinde organik köy ürünlerini de bulabileceğiniz İstanbul alışveriş sektöründe hizmet veren firmamız dürüstlük ilkesine bağlı olarak çalışmakta, ürünlerin satışını doğru fiyatlara gerçekleştirmektedir. Ürünlerin hazırlanma aşamasında da pazarlanma aşamasında da hijyen ve sanitasyon kurallarına uyulur.

Esenler’de kurutulmuş meyve, çiçek balı gibi sağlığınıza yararlı doğal ürünleri alabileceğiniz firmamız taze meyve satışı da gerçekleştirmektedir. Üzüm, elma, erik gibi dalından toplanıp tezgahlarımızda yerini almış lezzetli meyveler doğru fiyatlara sizlerle buluşturulmaktadır. Tatlı ihtiyaçlarınızı fazlası ile karşılayacak ceviz sucuk, beyaz ve sütlü çikolata kaplı kayısı, kayısı çekirdekli beyaz ve sütlü çikolata ürünlerimiz damağınızda eşsiz bir tat bırakır, sağlığınıza zarar vermez.

Esenler’de kuru bakliyat nereden alınır sorusunun da cevabı olan firmamız ürün kalitesi ile dikkat çekmektedir. Kaliteli, doğal, ev yapımı ürünleri, yöresel lezzetleri doğru fiyatlara alabileceğiniz firmamızda müşteri memnuniyeti ön planda tutulmaktadır. Kaliteli ürünleri doğru fiyata almak için firmamızı tercih edin.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR