• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Maltepe Bölge Hastanesi Lazer Epilasyon

Sektör :

Yetkili Kişi :

Selma Darıcılar

Maltepe Bölge Hastanesi lazerepilasyon olarak siz değerli müşterilerimize hizmet vermekten onur duyarız.Kampanya fiyatları ve yılın belirli zamanlarında sağlıklıı ve hijyenik olarak hizmet vermekteyiz. Birlikte daha sağlıklı günelere...

Maltepe Bölge Hastanesi Lazer Epilasyon

İstanbul Maltepe’de faaliyet göstermekte olan firmamızda siz değerli müşterilerimize lazer epilasyon, bölgesel epilasyon, cilt bakımı ve iğneli epilasyon işlemlerimizle hizmet vermekteyiz.

Firma olarak sizleri memnun etmek adına işinde uzman, güler yüzlü çalışanlarımız sizlere uygun fiyatlarla hizmet vermekten mutluluk duymaktadır.

Firma olarak cilt bakımına başlamadan önce analiz yaparak cilt tipinizi belirleyip cildinizin ihtiyacı olan ürünleri seçmekteyiz. Bakım süresi ortama bir saat ila bir buçuk saat arası değişmektedir. Temiz görünen bir cildin altında neler olduğunu göremeyiz. Hava kirliliğinin bıraktığı izler, makyaj kalıntıları, ciltten arındırılamamış kimyasallar ve daha fazlası bulunmaktadır. Bu kirler yüzünüzde kaldığı sürece cildiniz erken yaşlanacaktır. Bakımı yapılmazsa cildinizin canlılığı kaybolacak ve kırışacaktır. Derinizin altında biriken kalıntılar zaman geçtikçe üst üste eklenerek temizlenmesi daha da uzun sürecektir.

Lazer epilasyon işlemi teknolojinin getirdiği yeni epilasyon türlerinden biridir. Lazer epilasyon istenmeyen tüylerin lazer enerjisi sayesinde kalıcı ve sağlıklı şekilde tamamen yok edilme işlemidir. Lazer ışığı, bildiğimiz ışıklardan farklı olarak ışığın tek dalga boyunda düz bir demet halinde yayılma işlemidir. Lazer atışlarıyla cilde uygulana lazer ışığı, kıla rengini verenmelonintarafından emilir ve cilt dokusuna zarar vermeden seçici şekilde kıl köküne yoğunlaşır. Kıl kökünde ısı oluşturur ve kıl kökünü tahrip etmektedir.

İşini severek yapan uzman ekibimiz sizlere tüm bu konularda temiz ve hijyenik ortamda profesyonel hizmet vermektedir.

Daha fazla bilgi ve detay için 0507 589 39 48 numaramızı arayabilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR