• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Mamak Optik

Adres :

Sanayi Mahallesi Çimen Sokak 44/b Kayseri » Kocasinan

Sektör :

Yetkili Kişi :

Ahmet Akif Mamak

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

mamak.optik@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (542) 351 99 36

Firmamız; Kayseri sağlık sektöründe hizmet vermek amacı ile kurulmuştur. Kuruluş amacımız müşterilerimizi odak noktamıza alarak ihtiyaç duydukları her türlü optik konusunda ekonomik fiyatlarımız, sektördeki deneyimimiz ile katkı sağlamak ve müşterilerimize ticari bir satış yapmaktan ziyade sağlık danışmanlığı vermektir. Firma olarak sektöre atıldığımız günden bu güne kadar alanında eğitimli uzman personelimiz, ürün çeşitliliğimiz, kaliteli hizmet anlayışımız, dürüst ve güvenilir tavırlarımız ile optik mağazaları arasında her zaman öncü bir rol üstlenmiş olmanın haklı gururunu yaşıyor ve yaşatıyoruz.

Firma olarak güler yüzlü, alanında eğitimli ve özverili çalışma personelimiz ile yaptığımız işin ticari yönünden çok sağlık yönünü önemseyerek hizmet vermekteyiz. Bunun için müşterilerimizi ürünlerimiz konusunda doğru ve eksiksiz bir şekilde bilgilendirmekte; sorunlarının çözümünde yardımcı olmaktayız. Bununla birlikte optik sektöründeki son teknoloji optik ölçüm cihazlarımız ile bölgemizin halkına en iyi hizmeti uzman çalışma personelimiz eşliğinde vermekteyiz. Mağazamızda dünyaca ünlü markaların optik çerçeve ve güneş gözlüklerini, kontak lens ürünlerini, gözlük bakım ve yedek parça hizmetlerini siz değerli müşterilerimize en ekonomik fiyatlar ile sunmaktayız.

Firmamızın hedefi sürekli gelişen ve kendini yenileyen optik sektöründe müşterilerimize en yüksek hizmet kalitesini sunarak dünya standartlarında hizmet vermektir. Bunun için geçmişten gelen deneyimimiz ile geleceğe doğru hızlı ve emin adımlar ile yürümekte, bünyemize gün be gün yeni markaları ekleyerek, müşterilerimizi her sezon yeni ilkler ile tanıştıran bir vizyonu takip etmekteyiz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR