• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98

Manolya Restaurant&pansiyon

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Oktay Saraç

Hem konaklama hem de restoran ihtiyacını tek merkezde karşılamak için hizmet veren Manolya Restaurant&pansiyon işletmemiz Kocaeli Kartepe’de müşteri memnuniyetini merkez alarak çalışmalarına devam etmektedir. İşletmemizde müşterilerimiz her zaman önceliklidir ve her şeyin en iyisine, en güzeline layıktırlar. Bu yüzden amacımız onların ihtiyaçlarını ve beklentilerini en doru şekilde karşılamaktır. Yıllardır bu prensiple çalışıyor, gördüğümüz yoğun ilgiden dolayı da doğru yolda olduğumuzu fark ediyoruz. Bunun haklı gururunu yaşarken bulunduğumuz noktayı kendimiz için yeterli görmüyor, hep daha iyisi olmak ve her zaman en iyi kalmak için çalışıyoruz. Mekânımızı tercih eden bütün misafirlerimizin memnuniyet içerisinde ayrılmasını ve karşılıkla sadakat duygusunun meydana gelmesine özen gösteriyoruz.

Kocaeli restaurant sektöründe her zaman en kaliteli hizmeti sunma niyetindeyiz. Bunun için yeme içme ve eğlence alışkanlıklarına yeni bir perspektif kazandırıyor, başka hiç bir yerde bulamayacağınız lezzetleri ve konaklamayı tercihinize sunuyoruz. Geniş ve ferah mekanımızda, hijyenik koşullarda güvenle keyif yapmanızı, dinlenmenizi ve ailecek eğlenmenizi sağlıyoruz. Geniş menü alternatifimiz ve mekânımızla her zevke ve tarza hitap ediyor, kendimizi sürekli güncelleyerek kalitemizin ve başarımızın daimi kalmasını sağlıyoruz.

Toplu yemek organizasyonları, doğum günü kutlama mekânı, özel gün kutlama mekanları, aile restoranı, et mangal salonu, kahvaltı yapılacak yerler, açık havada kahvaltı keyfi, özel köy kahvaltısı ve daha birçok ihtiyacınız için işletmemizi tercih edebilir, özlediğiniz hizmete fazlasıyla sahip olabilirsiniz.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR