• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Mantolama Merkezi

Adres :

- İstanbul » Eyüp

Sektör :

Yetkili Kişi :

Mikail Güney

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

embiyaenbiya@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (543) 813 88 77

Hem yeni inşaatlara hem de eski yapılara hizmet vermekte olan Mantolama Merkezi birmilyonnokta.com un üyesidir. İstanbul izolasyon mantolama yalıtım sektörü içinde yer alan firmamız hem birinci kalite malzemelerle hem de kaliteli hizmetleriyle siz değerli müşterilerimizin memnuniyetini kazanmıştır. Firmamızın sizlere sunduğu hizmetleri şöyle sıralayabiliriz: çatı izolasyonu, eksiz oluk sistemleri, çatı aktarma hizmetleri, mantolama ve çatı tamiri. Firmamızda müşteri devamlılığını sağlamak temel hedeflerimizden en önemlisidir. Bunu sağlamak için her zaman ileriye dönük ve yenilikçi duruşumuzla hareket etmekteyiz. Müşterilerimizin ihtiyaçlarını çözüm odaklı yaklaşımlarla tespit etmek ve hızlı çözümler üretmek diğer hedefimizdir.

Mantolama işlemi binaların dış yüzeylerine yapılan, ısıyı tutucu özelliği olan bir maddeyle duvarların kaplanması şeklinde gerçekleştirilen ısı yalıtım uygulamalarıdır. Mantolama yaptırmak yasal bir zorunluluktur. Isı yalıtımı işlemi yaptırmak ile enerji tasarrufu sağlayarak hem aile hem de geniş açıdan düşünülürse ülke ekonomisine katkı sağlanmış olur.

Bizler firma olarak başarılarımıza sürekli yenilerini ekleyerek ilerlemek ve nihayet bir marka haline gelmek için gereken tüm hizmetleri en iyi şekilde yerine getirmek üzere çalışmalarımıza devam etmekteyiz. İnançla, prensiplerimizden ödün vermeden en iyi hizmeti en teknolojik araçlarla sunmaktayız. İşinde uzman, tam donanımlı ve tecrübeli ekip arkadaşlarımız ile kaliteli hizmetlerimizden en uygun fiyatlarla yararlanmanız için maliyet analizleri yapıyor ve siz değerli müşterilerimiz için en doğru ve en iyi malzeme tedarikini seçiyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR

Merhaba

Kurban Bayramı Tatili nedeni ile firmamız 18.07.2021 ile 26.07.2021 tarihleri arasında hizmet vermemektedir. Anlayışınız için teşekkür ederiz.
İstek ve arzularınızı info@solidogrup.com mail adresinden iletebilirsiniz.

İyi Bayramlar