• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Maraş Dondurmacısı

Adres :

Yazı Mahallesi Sadri Turan Sokak No: 12 Osmancık Çorum Çorum » Osmancık

Sektör :

Yetkili Kişi :

Ali Kahraman

E-Posta Adresi :

-

Whatsapp 1:

0 (537) 702 72 09

Whatsapp 2:

0 (537) 702 72 09

Firmaya Mesaj Gönder

Maraş Dondurmacısı

Müşterilerimiz ile birlikte kurmuş olduğumuz Maraş Dondurmacısı ailesi temelde güven prensibine dayanmaktadır. Müşterilerimiz olmadan inşa edemeyeceğimiz bu aileyi oluşturmak firmamız için oldukça uzun yıllara mal olmuş olabilir. Ancak firmamız gelmiş olduğu yerden oldukça memnun ve mesut bir şekilde hizmetlerine devam etmekte Maraş Dondurmacısı ailesini koruyabilmek için elinden gelen her şeyi yapmaktadır.

Tatlı ve dondurma sektöründe başarının sağlanabilmesi için en önemli değerlerin başında şüphesiz müşteri memnuniyetinin sağlanması gelmektedir. Müşteri memnuniyetinin sağlanması için ise hizmetlerin tamamının müşteri odaklı gerçekleştirilmesi kimi durumlarda insiyatiflerin alınması ve bu insiyatifler neticesinde ise hizmetlerin esnekleştirilmesi gerekmektedir.

Maraş Dondurmacısı olarak hizmete başladığımız ilk günden itibaren hiçbir şekilde insiyatif almaktan korkmamış ve müşterilerimizin memnuniyetinin tam manası ile sağlanabilmesi için gereken her şeyi yapmış bulunmaktayız. Tüm hizmetlerimize müşterilerimizin istekleri doğrultusunda yön vermiş olmamız sayesinde sektörün en önemli değeri olan müşteri memnuniyetinin sağlanabilmesi için büyük adımlar atmış ve müşteri memnuniyetini başarılı bir şekilde firmamızın temeline oturtabilmiş bulunmaktayız.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR